PDA

Zobacz pełną wersję : Slider tylko na stronie głównej.



kingu80
15-08-2015, 23:12
Witam Serdecznie.
Piszę do Was z prośbą o pomoc. Problem tkwi prawdopodobnie w budowaniu przeze mnie kategorii i wrzucania w nie artykułów. Chodzi o to że chcę aby slider wyświetlany był tylko i wyłącznie na stronie głównej. Tymczasem wyświetla się na każdej stronie. Slider był zainstalowany razem z szablonem który wgrywałem więc nie jest to żaden dodatek. Czytałem trochę o tym i znalazłem info że to kwestia budowania artykułu i kategorii ale metodą prób i błędów nie daję rady sam dojść do tego jak prawidłowo stworzyć kategorię i gdzie ją podpiąć aby tego slidera nie było. Bardzo Was proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Lekhu
17-08-2015, 08:20
Moduł slidera we właściwościach musi mieć zaznaczone wyświetlanie na interesujących Cię stronach. Szukaj we właściwościach tego modułu.

kingu80
17-08-2015, 09:42
Niestety nie ma. Mało tego ja nawet w kodzie szablonu nie widzę żadnych ustawień slidera. Jest on tak jakby zintegrowany z szablonem. Napisałem do twóórcy szablonu ponieważ kupiłem na niego normalnie licencję ale jeśli nie będę mógł go dostosować do swoich potrzeb no to tak słabo jest mi on użytczny. Szablon ogólnie spoko, w pełni responsywny, fajnie się w nim publikuje artykuły, przycina sobie sam obrazek wstepu i pełnej treści. Ale problem z ta konfiguracją. Dokładnie mowa o tym szablonie: http://www.diablodesign.eu/download/53-dd-fitnes-time

Przerabiałem już mnóstwo szablonów ale po raz pierwszy spotykam szablon napisany w taki sposób jak ten. Standardowo we wszystkich szablonach które miałem do tej pory jak był jakiś moduł to normalnie on się instalował jako osobny moduł do joomli a w tym konkretnie szablonie tego nie ma :(

Gall Anonim
17-08-2015, 13:15
Zerknij w konfiguracje samego szablonu.
Jeśli nie ma faktycznie - musisz wstawić warunek dla osadzenia slaydera aby było wykorzystywane tylko na stronie startowej.

kingu80
17-08-2015, 13:28
Wesz co, sęk w tym że nie bardzo wiem gdzie mam ten warunek wstawić bo w plikach szablonu nie ma nawet żadnego pliku który odpowiadał by za slider. Sam się zastanawiam jak jest ten szablon zbudowany i gdzie te wszystkie dodatki w nim zastosowane się znajdują. Pierwszy raz taki szablon widzę. Twórca jeszcze nie odpowiedział więc dalej cierpliwie czekam.