PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z K2 Joomla !! Pomocy



proonline24
20-08-2015, 11:00
Witam mam następujący problem dostałem pod opiekę serwis i mój problem wygląda tak że wszystko jest na stronie okej do puki nie dodam artykułu. poniżej zamieszczam screena jak to wygląda . 8393
tak wszystko wygląda jak nie dodam artykułu a jak dodam wygląda to tak 8394
artykuły znikają albo nachodzą na siebie, prowadziłem już wcześniej portale strony ale pierwszy raz przydarzyło mi się tak żeby po dodaniu artykułu, inne artykułu znikały albo nachodziły na siebie . co zrobić pomocy !!

Gall Anonim
20-08-2015, 13:13
Prawdopodobnie treść jest dodawana poprzez technologię - kopiuj wklej - z innej strony lub jakiegoś edytora n.p. word. Inna przyczyna to brak właściwie przypisanych szablonów dla kategorii dodawanego artykułu, albo nie ta kategoria.

proonline24
20-08-2015, 14:02
Od samego początku artykuły są dodawane kopiuj-wklej i nie było tego problemu, a jak przypisać szablony do danej kategorii w K2 bo pierwszy raz mam z tym do czynienia, artykuły są przekazywane mi na email razem z daną kategorią tak było robione do tej pory i nie było problemu .

Gall Anonim
20-08-2015, 14:38
To właśnie ci się zaczął - tyle - dostałeś odpowiedź - sprawdziłeś?
To że do tej pory telewizor ci działał - nie znaczy że będzie działać wiecznie.
Tą odpowiedzią zamykam swoje wypowiedzi w tym wątku ponieważ twoja postawa nie rokuje nadziei naprawy błędu i rozwiązania problemu - szkoda czasu.

proonline24
20-08-2015, 14:55
już naprawiłem problem
problem był z kopiuj-wklej

- - - Updated - - -

dzięki serdeczne za odpowiedź i pomoc .