PDA

Zobacz pełną wersję : Edytor z możliwością dodawania plików



nemesis_dex
25-08-2015, 23:07
Witam wszystkich

Poszukuje jakiegoś darmowego edytora z możliwością dodawania plików do artykułu. Czy ktoś może jakiś polecić?

zwiastun
25-08-2015, 23:37
edytor JCE

nemesis_dex
25-08-2015, 23:47
Ale z tego co widziałem sam JCE jest darmowy ale do przesyłania plików wymaga dodatku File Manager który jest już płatny.

alex51
26-08-2015, 07:59
ale do przesyłania plików wymaga dodatku File Manager który jest już płatny
W treści artykułu można zwyczajnie podlinkować dowolny plik umieszczony na serwerze lub poza nim. Dla ułatwienia obsługi plików są specjalne rozszerzenia, np. Phoca Download.

nemesis_dex
26-08-2015, 08:12
Chodziło mi głównie o możliwość uploadu pliku podczas dodawania artykułu tak jak jest teraz ze zdjęciami. Szukam najprostszego rozwiązania ponieważ stronę obsługują osoby które mogą nie poradzić sobie z przerzucaniem pliku poprzez ftp a potem jego podlinkowanie.

Bazyl
26-08-2015, 08:47
Szukam najprostszego rozwiązania

Ja w takich przypadkach używam K2, w którym dodawanie załączników przez redaktorów jest dziecinnie proste...

nemesis_dex
26-08-2015, 09:07
Tylko jest jeszcze jeden problem bo głównie używane to będzie w komponencie basic school do dodawania ogłoszeń. Zależy mi na publikowaniu ogłoszeń dla poszczególnych grup dlatego chyba jedyna opcja to edytor z funkcją file managera

Gall Anonim
26-08-2015, 10:43
Nie koniecznie - pliki mogą być formą załącznika - sprawdź na jakiejś kopii czy przypadkiem darmowy komponent attachment nie załatwi sprawy. Osobiście nie polecam JCE - jak pokazuje doświadczenie zbyt podatny na ataki

nemesis_dex
26-08-2015, 11:03
Attachments sprawdzałem wczoraj i byłby idealny alevz poziomu zaplecza robi się to tak że dodajesz załącznik i wskazujesz artykuł w którym ma być dodany lecz niestety ogłoszenia e edzienniku nie są standardowymi artykułami więc nie są widoczne na liście. Tak byłby idealny.