PDA

Zobacz pełną wersję : JComments - problem z dodaniem komentarza



mblazkie
28-08-2015, 09:57
Witam
Zainstalowałem właśnie komponen jak w tytule, niestety nie mogę dodać komenarza ponieważ wyskakuje komunikat o braku uprawnień. Rozwiązania które znalazłem nie pomogły. Katalogi na ftp mają odpowiednie prawa, Guest id zmienione na 13 i nadal nic. Proszę o jakieś porady w czym może tkwić problem.

Gall Anonim
28-08-2015, 10:54
Konkretnie która wersja Joomla => jeżeli w zakresie 3.1 => 3.2 problem może występować - kombinowano przy grupach użytkowników i rdzennym ACL - jeżeli najnowsza wersja Joomla (3.4.3) i najnowsza wersja Jcomments => prawdopodobnie albo masz już wcześniej namieszane w ACL albo masz błędną konfigurację dostępu w Jcomments - ogólnie instalowałem taki zestaw parę dni temu i hula bezproblemowo.
all

mblazkie
28-08-2015, 11:01
Właśnie chodzi o to, że instalacja joomla była świeża (3.4.3), żadne prawa nie były zmieniane. Konfiguracja dostępu w jcomments była przepraowadzana na różne sposoby i nadal nie działa.

Gall Anonim
28-08-2015, 11:04
Więc albo posypała ci się instalacja albo konfiguracja jest jednak beeee :-)
Podaj przez PRIW'a dostęp na poziomie SU - to zerknę - może coś na szybko znajdę :-)

mblazkie
28-08-2015, 14:04
Dziękuję "Gall Anonim" za pomoc. Wszystko działa jak powinno. Przyczyną problemu okazał się źle przeprowadzony proces instalacji. Temat do zamknięcia.