PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy ! - Reklama GooGle w Artykule



gitmp3.net
11-03-2007, 19:20
Witam ! Serdecznie !
Proszę o pomoc w znalezieniu sposoby na zamieszczenie reklamay google w artykule...

Moja Strona ! Od Kilku Dni Tworzona na Systemie joomla
www.GITMP3.net

stone
11-03-2007, 22:43
Zobacz to http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,26/Itemid,35/

gitmp3.net
14-03-2007, 11:50
Niestety Ten Plugin Ne dziala tak jak mial byc..

Moze rozwine temat .

Mam artykul np. 20 Naj lepszych Piosenek
i chcialbym aby wygladalo to tak

1
2
3
10 - nutka
A tU reklma Google
i dalej
11
12
15
20 nutka

pilu
14-03-2007, 12:10
witam tu masz link http://www.jokris.info/index.php?option=com_remository&Itemid=28&func=fileinfo&id=101
Możesz użyć również parametrów {mosgoogle left}, {mosgoogle right}, {mosgoogle none} i {mosgoogle center} jesli chcesz pozycjonować reklamy inaczej niż ustawiono w parametrach.
mozesz zobaczyc jak to wyglada na mojej stronie
http://liveportal.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=194&Itemid=35

suchy1
17-05-2007, 08:32
Witam

używam bot_adsense_2.1_pl wszystko działa jak trzeba ale mam problem z konfiguracją. Dokladniej mówiąc chodzi mi o miejsce w ktorym reklamy maja sie pojawiac, korzystalem z opcji "kolejnosc" ale efekt koncowy nie jest dobry. Chciałbym umieścić reklamy google pomiedzy tesktem " Wprowadzenie (wymagane)" a " Tekst główny (opcjonalny): jaki plik PHP musze edytowac ?

nexus246
17-05-2007, 09:36
A nie wystarczy wykorzystanie standardowego bota mosloadposition i wrzucenie reklamy do modułu?

suchy1
17-05-2007, 09:46
skąd mogę pobrać ten modul ?

zwiastun
17-05-2007, 10:07
Nie moduł, tylko bot. Standardowy, tzn. że jest w zainstalowanym Joomla! Służy do umieszczania modułów w artykułach. Nic nie trzeba kombinować. Dodać pozycję modułów np. wartykule, wstawić tam moduł reklam (lub jego kopię), opublikować

suchy1
17-05-2007, 10:16
a cos bardziej automatycznego, np edytowac plik.php odpowiedzialny za tworzenie artykulow, i wkleic tam kod php odpowiedzialny za wczytywanie modulu. Ktos wie jaki to plik ? :)

stasio
05-06-2007, 22:13
a cos bardziej automatycznego, np edytowac plik.php odpowiedzialny za tworzenie artykulow, i wkleic tam kod php odpowiedzialny za wczytywanie modulu. Ktos wie jaki to plik ? :)

no właśnie a jećli chcemy aby w połowie artykułu miedzy wstępem a drugą częścią było coś, nie koniecznie google tylko nawet baner to gdzie to zakombinować?

nexus246
06-06-2007, 10:08
Bardziej automatyczne wbrew pozorom może dołożyć Ci pracy. Gdy kiedyś będziesz chciał przestawić reklamę konieczne będą kolejne modyfikacje w kodzie no i w trakcie wrzucania nowej wersji trzeba pamiętać o tych zmianach.

A tak wklejasz tylko kilka znaków i już.

Ale jeśli bardzo chcesz to z tego co pamiętam components/com_content/plik.html.php
i tam jest funkcja bodajze show(), zresztą poszukaj sam, przy okazji zobaczysz jak toto działa.

Na końcu dodajesz mosLoadPosition('nazwa') i masz.

stasio
12-06-2007, 22:52
witam... czy może mi ktoś doradzić jak wstawić miedzy główny tekst a opcjonlany reklamy google lub banner?