PDA

Zobacz pełną wersję : JoomCategories aktualizacja



etitek
06-09-2015, 16:11
Witam mam problem z aktualizacją modułu JoomCategorie. Mam zainstalowany JoomCategorie 3.0 BETA2 i pokazuje mi joomla jak i komponent joomgallery że jest aktualizacja 3.0_beta2. Po próbie zaktualizowania przez joomla dostaję taki komunikat.
Nie istnieje plik /home/xxx/domai/xxxxx.pl/public_html/tmp/install_55ec48af3a0d4/JoomGallery-JoomCategories-904cbab/LICENSE.TX

Z kolei jak próbuję aktualizować poprzez joomgallery dostaję taki link.
/home/xxx/domai/xxx.pl/public_html/administrator/components/com_joomgallery/temp/update/JoomGallery-JoomCategories-904cbab/LICENSE.TXT

Jak biebieram paczkę i chcę ją bezpośrednio zainstalować
/home/xxx/domai/xxx.pl/public_html/tmp/install_55ec49706c21f/JoomGallery-JoomCategories-904cbab/LICENSE.TXT

dodam że to samo jest na innej domenie tak jak by był jakiś błąd po stronie joomgallery

ugly kid joe
07-09-2015, 11:15
Po co instalujesz rozwojowe oprogramowanie, na produkcyjnej witrynie? Tylko wydawca może znać różne przypadki ... i to nie zawsze.

etitek
07-09-2015, 13:53
Ale producent nie udostępnia innych. Obecnie jest tylko jeden moduł w wersji JoomCategories Wersja: 3.0 BETA2 udostępniony w 2013 roku i teraz pojawiła mi się aktualizacja której nie mogę wykonać. Jak jest jakaś inna wersja do pobrania to zapodaj linka.

ugly kid joe
07-09-2015, 14:26
Ale on tego nie udostępnił po to, żebyśz tym pracował na produkcyjnej stronie. Wersje rozwojowe, nie są wydawane dla stron produkcyjnych.

etitek
07-09-2015, 15:39
Ok to proszę pokaż mi wersje stabilne bo ja tu czegoś nie rozumiem. To jest ich strona oficjalna .
http://www.en.joomgallery.net/

ugly kid joe
07-09-2015, 16:12
Ten, który miałeś przed aktualizacją był stabilny. Ja nie odpowiadam, za decyzje wydawcy jakiegokolwiek modułu. Jeśli jego decyzją było, opublikować niestabilny moduł, to zgodnie z zasadami jego licencji, usiądź i płacz, skoro nie masz własnego rozumu.

// Edit

Popatrz sobie na datę publikacji tych dodatków i komponentu głównego. 2013 rok! Na moje, komponent okazał się tak za*ebisty, że autor sam się go przestraszył i przestał go rozwijać.

etitek
07-09-2015, 19:34
Jak twierdzisz ze autor tego nie rozwija to podaj mi jakąś alternatywę na joomgallery i joomcategories