PDA

Zobacz pełną wersję : "Zarejestruj się" wyświetla się jako logowanie



poqo
16-09-2015, 09:39
Spotkał się ktoś z takim problemem? Nieważne jaki "Typ pozycji menu" z kategorii "Użytkownicy" (tj. "dostosuj swój profil", "logowanie", "profil użytkownika" itd.) wybiorę, to na stronie wyświetla mi się moduł logowania.

Gall Anonim
16-09-2015, 20:32
naturalnie - te działania są dostępne dla użytkowników zarejestrowanych a więc posiadających swoje konto na które przed wykonaniem działania należy się zalogować.

poqo
17-09-2015, 08:42
Problem zawarłem w temacie ale nie jasno opisałem. Mój błąd. Więc: ustawiłem pozycję w menu na stronie "Zarejestruj się" i ustawiłem żeby wyświetlała formularz rejestracji. Zapisałem ustawienia, wchodzę na stronę, klikam w menu "Zarejestruj się" a tam wyświetla mi się panel logowania.

Gall Anonim
17-09-2015, 09:10
No to sprawdź czy przypadkiem pozycję "zarejestruj się" nie skonfigurowałeś "dla zarejestrowanych" - wiem że brzmi to śmiesznie ale z rozpędu czasami człowiek robi takie rzeczy :-)

poqo
17-09-2015, 10:26
Jest ustawiona na dostęp publiczny. Nigdy nie używałem tego formularza więc nie wiem czy było tak zawsze czy po prostu coś sknocili w joomla 3.4

poqo
12-10-2015, 08:22
Wprawdzie rozwiązałem problem już spory czas temu ale dopiero teraz przyszło mi do głowy żeby napisać tu rozwiązanie. Może ktoś będzie miał identyczną zagwostkę.
Wchodzimy w panel administracyjny > Users > Manager - Opcje (prawy górny róg na pasku menu), a następnie pierwsza opcja "Allow User Registration" ustawiamy na TAK.