PDA

Zobacz pełną wersję : Zarekomendujcie jakiś framework



tygrysuav
21-09-2015, 08:18
Od paru dni szukam jakiegoś sensownego frameworka do aktualnej wersji Joomla. Niestety Google wypluwa mi dawno nieaktualizowane strony. Na stronach producentów oczywiście każda pliszka swój ogonek chwali. Niektóre wypróbowane przeze mnie frameworki potrafiły się rozsypać albo nie są polecane ze względu na problemy z aktualizacjami Joomla. Jestem w kropce.

Dlatego chciałbym prosić o podpowiedź co do wyboru frameworka. Mam niewielkie wymagania: wbudowane megamenu, szybkość, stabilność, dobre spolszczenie. Nie zaszkodzi porządna dokumentacja. Strona, którą szykuję ma być konserwatywna w wyglądzie, ale wolę framework od klasycznego szablonu ze względu na wygodę konfiguracji. Będę miał trochę utrudniony dostęp do firmowego serwera więc o ile to możliwe wolę uniknąć grzebania w plikach css. No chyba, że istnieje ciekawy szablon z rozbudowaną konfiguracją.

Gall Anonim
21-09-2015, 12:51
Helix III

grzesiek_w
21-09-2015, 21:49
Gantry 5 chciałbym powiedzieć ale ciągle pojawiają się takie błędy że powiem - za pół roku. Dodatkowo na Galaxy S 3 i podobnych wiekowych urządzeniach które w naszym kraju są jeszcze używane nie ma wsparcia dla domyślnej przeglądarki androida - responsywność nie działa tak jak powinna. Gantry 4 w tej chwili

tygrysuav
22-09-2015, 17:06
Helix wygląda obiecująco. Chyba mu się bliżej przyjrzę.

zwiastun
22-09-2015, 18:07
Polecałbym jednak polski EF4

palyga007
22-09-2015, 20:15
@zwiastun popieram EF4 daje radę :)

qrdziel
10-05-2016, 10:08
jakieś zmiany od września??
czy dalej EF4 na topie