PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgallery 3.2.2 nie wczytuje archiwum zip



byzdra
29-09-2015, 22:30
Witam
Po aktualizacji do Joomla 3.4.4 przy próbie wczytania paczki zdjęć zip do Joomgallery otrzymuję komunikat:
Ostrzeżenie: Pliku /home/********/www/nowa/administrator/components/com_joomgallery/temp/sa-98442/sa.zip nie załadowano ze względów bezpieczeństwa!

Jaka może być przyczyna?

Uprawnienia do katalogów (chmod) są prawidłowe.

byzdra
30-09-2015, 18:32
Problem rozwiązany - uszkodzony plik w archiwum :-) (to nie wina aktualizacji)
Inne paczki się wczytują

mariusz_b3
09-11-2015, 10:19
Odnawiam problem.
Mam to samo w wersji: Joomla! 3.4.5, a JoomGallery: 3.2.2
Próbuje załadować różne zipy, ale ciągle mam komunikaty:

Ostrzeżenie

Ostrzeżenie: Pliku /home/wmgserwi/gim1/www/administrator/components/com_joomgallery/temp/otrzesiny-79211/otrzesiny.zip nie załadowano ze względów bezpieczeństwa!

Błąd

Archive does not exist
Nie wczytano żadnego pliku!

Bardzo proszę o pomoc.

armorek
10-11-2015, 22:24
Ja ostatnio męczę się z tym na joomli 3.4 i nie wiem czy to może wina PHP bo nic nie ruszałem w joomli i wcześniej nie było problemu, nie ma jednak problemu z małymi archiwami... ale jak jest już np. 20 MB to już jest a PHP pozwala mi na załadowanie 64MB, czasu też nie przekraczam, więc nie wiem co jest grane.

Gall Anonim
11-11-2015, 00:17
Może coś wylazło nowego i jeszcze nie poprawili - zerknij kiedy była ostatnia aktualizacja oraz czy nie ma jakiś informacji u nich na stronie - JG to bardzo fajne rozszerzenie ale też dość stare samo w sobie i nie wiem na ile przebudowane do nowych potrzeb a na ile dostosowane na siłę.

radekarc
17-02-2016, 16:30
Dzieję się tak tylko przy dużych plikach, rozwiązanie jest proste :)

Znajdźcie plik upload.php, który znajduje się administrator/components/com_joomgallery/helpers/

następnie w linijce 568 zmieńcie:


JFile::upload($zippack['tmp_name'], $zipfile);

na


JFile::upload($zippack['tmp_name'], $zipfile, false, true);

U mnie pomogło.