PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z menu i linkiem z kotwicą do strony głównej



Jacob_N
30-09-2015, 14:13
Witam wszystkich!

Mam problem z menu na mojej stronie w joomli. Oparta jest ona na "stronie głównej" z całą zawartością, od której poprowadzone są bezpośrednie odnośniki do kilku artykułów. Na głównej stronie jest menu z kotwicami podlinkowanymi w formie www.domena.pl/#kotwica do modułów, w których zapisany jest div z kotwicą.

Wszystko ładnie pięknie, ale chciałem aby po przejściu do artykułu kliknięcie w menu cofało do strony głównej. Tak sie nie dzieje, choćbym nie wiem jak pisał linka w menu. Co ciekawe, gdy wybiorę "otwórz w nowej karcie" bez problemu otwiera się strona główna. Nie ma już nowych pomysłów jak to poprawić.

Z góry dzięki za pomoc!

idek
01-10-2015, 10:46
jak dobrze rozumiem masz tzw. one page template? możesz podesłać linka, żeby zbadać sprawę na żywo, czy stoi na localu?

Jacob_N
01-10-2015, 12:28
Strona stoi na localu niestety :( A szablon to onepage, dokładniej "LT Personal".

Zapomniałem napisać wcześniej, że widziałem już na stronach z tym szablonem jak menu tego typu działało, ale dopiero teraz znalazłm przykład: http://dreambymemories.pl/
Linki na mojej stornie są zrobione w identyczny sposób, ale u mnie to nie działa.