PDA

Zobacz pełną wersję : BT Login - nie działa tak jak powinien



marcinp1984
03-10-2015, 18:47
Witam ponownie ;)

Tym razem mam problem z rozszerzeniem BT Login. Przeglądając je na demie działało całkiem fajnie dlatego też postawiłem na niego. Można coś zobaczyć na stronie test.dieselpoint.pl (http://test.dieselpoint.pl/)

1. Klikając w lewym górnym rogu na przycisk "Zaloguj" a następnie w oknie, które wyskoczy na "Zarejestruj się!" wyskakuje okno rejestracji i w teorii na tym powinno się skończyć. Niestety okno się pojawia i zamyka jednocześnie następuje przekierowanie do jakiejś podstrony z rejestracją :/

2. Za nic w świecie nie chce mi się wyświetlić re-captcha :/ Jest ona ustawiona jako domyślna. Na tym formularzu rejestracji, który się pojawia się wyświetla. Chcąc przypomnieć hasło bądź nazwę użytkownika również. Na formularzu na stronie głównej także nie ma problemu jednak w okienku do rejestracji nie chce się pojawić :/

Co jest nie tak, że dzieją się takie rzeczy?

marcinp1984
03-10-2015, 19:20
Punkt 2 udało się rozwiązać wybierając tą nowszą re-captcha. Po zmianie od razu zaczęła się wyświetlać w rozszerzeniu. Nie znosze tej nowej ale już niech będzie ;)

Punkt 1 ciągle nierozwiazany. Natomiast pojawiła się jeszcze jedna kwestia. Kiedy kliknę sbie w "Zaloguj" oraz np. "Nie pamiętasz hasła?" poajawia się błąd powiązany z re-captcha a mianowicie "Musisz podać klucz witryny. Wpisz go na stronie edytora dodatku". Są tam podane nawet dwa klucze więc znów jakiś problem :/