PDA

Zobacz pełną wersję : Brak menu w wersji mobilnej w szablonie Purity III



Dzwonson
06-10-2015, 08:58
Witam Was,
Nie jestem doświadczonym użytkownikiem, ale na podstawie szablonu purity iii zaprojektowałem stronę internetową http://panel-pol.com.pl . Mam problem, ponieważ na stronie internetowej wyświetlającej się na małych urządzeniach mobilnych np. telefonach nie wyświetla się górne menu. Jeśli ktoś może zajrzeć i powiedzieć mi co o tym decyduje to będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

idek
06-10-2015, 09:16
w lewym górnym rogu pojawia Ci się ledwo widoczny (bo jest biały) przysisk do wysuwania bocznego modułu

Dzwonson
06-10-2015, 09:28
Właśnie przede wszystkim chodzi mi o to, aby na urządzeniu mobilnym było widoczne to górne menu widoczne pod grafiką. Panel boczny może wykorzystam później.

idek
06-10-2015, 11:10
sorki faktycznie źle sprawdziłem, myslalem, że tam się powinno menu pokazywać - w sensie w tym bocznym sliderze...

z tego co widzę, to ogólnie szablon jest trochę namieszany, bo niby powinien obsługiwac RWD a pokombinowane jest tak, że go nie obsługuje. Menu górne Ci znika poniżej 990px szerokości ekranu.

wówczas brakuje Ci jak widzę porównując z DEMO szablonu http://www.joomlart.com/demo/#purity_iii przycisku, który powinien spowodować wyświeltenie menu dla urzadzeń mobilnych

<button class="navbar-toggle" data-target=".t3-navbar-collapse" data-toggle="collapse" type="button"><i class="fa fa-bars"></i>


</button>



niestety nie mam pojęcia dlaczego Ci sie to nie pojawia, czy się go da jakoś włączyć w panelu, czy też nie... nie używałem nigdy japurity.

Swoją drogą wyłącz (jak będziesz umiał) ten slider dla urzadzeń mobilnych..
A na przyszłośc może też Ci się przydać wyłączenie statystyk zbieranych przez home.pl bo widzę po kodzie, że je masz, jak poszukasz na forum to znajdziesz jak to wyłączyć - możesz dzięki temu uniknąć w przyszłości wielu problemów związanych z JS, czyli więcej snu a mniej rozwiązywania problemów :)

Dzwonson
06-10-2015, 12:10
Właśnie o to chodzi, że klient nie chciał RWD. Szablon jest do tego przystosowany, ale dla mnie jedynym problemem jest właśnie to znikające menu. W pliku template.css jest mnóstwo zapisów typu:

@media (min-width: 991px) {.t3-mainnav .t3-navbar {
padding-left: 0px;
padding-right: 0px;
float: right;
i domyślam się, że to z tym jest związane, ale nie wiem w jaki sposób to zmienić, żeby to się wyświetlało.

Dzwonson
07-10-2015, 21:45
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć z czego może wynikać mój problem i jak go rozwiązać?