PDA

Zobacz pełną wersję : Nie ładuja się fotki do Adsmanagera



rajfur
08-10-2015, 19:54
Przy dodawaniu w ogłoszeniu fotek zaczyna się "kółeczko" :) kręcić i nic się nie wczytuje, identycznie od zaplecza. Na serwerze lokalnym jest ok. Na innym hoście również. Tak mam w dwóch stronach na jednym koncie w tym hostingu. Pomagierzy z niego twierdzą, że u nich wszystko ok, może być winny mój dostawca netu. Radzą bym spróbował z innego kompa u innego dostawcy. Mam trudności z przemieszczaniem się i nie mogę tak sobie biegać. Bajdurzy ten mój hosting czy nie ?
pozdrawiam

rajfur
09-10-2015, 16:03
Hosting jednak bajdurzył, po moich interwencjach zrobiło się dobrze, dopiero po wielu dniach. Twierdzą, że nic nie robili. Widocznie trudno przyznać się do błędów i spychoterapii w rodzaju : pana skrypt źle funkcjonuje. :)

Gall Anonim
09-10-2015, 18:41
Czemu nie jestem zdziwiony :-) Który hosting?

rajfur
09-10-2015, 19:08
Netlook. Jeszcze jedno. Tydzień temu postanowiłem dwie strony na joomla 3.4 przełączyć na php5.4. Jedna z nich odmówiła współpracy. Wysłałem im komunikat z błędem i orzekli, że konto wymaga przenosin na inny, nowszy host u nich. Mogą to zrobić dopiero w przyszłym roku. Pozostałem więc na niej z php5.3, winiąc za to jakieś zainstalowane rozszerzenie, chociaż wszystko mam na bieżąco aktualizowane. Po tych wszystkich manewrach strona dzisiaj podjęła pracę z php5.4. Netlook nadal idzie w zaparte, nic nie robili, nic się nie zepsuło. Może to taktyka marketingowa jak w opowiastce z Rolls Royce'm. Właściciel tego pojazdu postanowił w prasie pochwalić serwis tej firmy za naprawę w błyskawicznym terminie, i to za granicą przez przysłaną specjalnym samolotem ekipę. Rolls Royce oficjalnie zdementował tę informację z komentarzem - to nieprawda, nasze samochody nigdy się nie psują!

Gall Anonim
09-10-2015, 19:32
Zaktualizować oprogramowanie serwera, a ustawić prawidłowo konfigurację na nowej wersji php to dwie różnie sprawy - być może nie ogarnęli tematu z marszu a pamiętaj iż nowsze wersje php nie obsługują już niektórych zaszłości.

rajfur
09-10-2015, 19:54
obecnie strony pracują na PHP 5.4.39. Na serwerze lokalnym pracowały pod PHP 5.6.8. Oni nic teraz nie aktualizowali, obecna wersja PHP 5.4.39 funkcjonuje od kilku miesięcy, bodajże. U nich ma dwie strony, od 10 lat, akurat te. W przypadku jakichkolwiek uwag z mojej strony zawsze to się odbywało na zasadzie, to nie my :). Odnosiłem i odnoszę wrażenie, że nawet dokładnie nie czytają co piszę, z góry zakładają, że mają rację. Całe szczęście, że awarie są rzadkie. Ze stronami na eHost nie mam żadnych problemów i uwag.