PDA

Zobacz pełną wersję : Grafika w menu



FKa
12-10-2015, 18:39
Witam serdecznie

Ostatnio, wreszcie przerzuciłam się na Joomle 3.4 i już mam problem, którego rozwiązania nie mogę znaleźć, mimo przeszukiwania internetu. Nie mogę dodać graficznych pozycji menu (RokNavMenu) Pamiętam, że odpowiedzialne za to były ustawienia globalne, bodajże "pokaż ikony", ale nie pamiętam dokładnie. Zresztą, ustawienie tej opcji na "pokaż" też nie działa.
Stąd moje pytanie, gdzie uruchamia się "grafika w menu" w joomli 3.4?

zwiastun
12-10-2015, 18:42
ustawienia pozycji menu + ustawienia modułu wyświetlającego menu

FKa
12-10-2015, 18:58
w opcjach pozycji menu dodałam grafike ale nic się nie zmieniło. Natomiast w opcjach modułu nie ma nic odpowiadajacego za grafikę w menu. A najgorsze, że przy 2.5 miałam kiedyś podobny problem i pamiętam, że zmieniałam w opcjach globalnych chyba wyświetlanie ikon i dopiero wtedy zadziałało. Ma ktoś jeszcz może jakiś pomysł, będe bardzo wdzięczna

zwiastun
12-10-2015, 19:43
Przepraszam, odpowiadałem z pamięci. W wersjach od 2,5 nie ustawia się już w tej mierze niczego w module. Wszystko w opcjach pozycji menu i ewentualnie CSS-ie.

szymonmag
23-03-2017, 14:18
Podepnę się do tematu. Również mam problem z wyświetleniem grafiki w pozycji menu. W Joomla 3.6 jest opcja Grafika w menu wybierz lub wczytaj grafikę jaka zostanie użyta w odnośniku tej pozycji, jednakże po wczytaniu grafiki powyższa opcja nie wyświetla ikony w pozycji menu. Zaznaczę również, że używam Mega Menu.