PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zainstalowaniem Akeeba Backup na Joomla 2.5



Zygmunt Kowalski
15-10-2015, 17:30
Na Home.pl nam zainstalowana Joomla 2.5 i wersje interpretera php5.6 .Doczytałem sie że zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji Akeeba Backup i najnowszej wersji Kick Start,
Niestety nie udaje mi sie. W opcji "instalowanie z pakietu" archiwum .zip jest pobierane do folderu na serwerze i tam rozpakowywane.
Nastepnie klikam drugą opcję instalatora " Instaluj z katalogu". Wyświelta sie odpowiedź " Zainstalowano pomyślnie" . Dalej nie dzieje się jednak nic.Nie wyswietla się panel zarzadzania Akeeba. Absolutnie NIC!.
Rzekomo zainstalowanego Akeeba nie widać też na liście rozszerzeń ani tez na liscie dodatków.
Doszukałem sie w Instalator/Ostrzezenia nastepujacego alertu;
"Katalog tymczasowy PHP jest miejscem, z którego korzysta PHP do przechowania przesyłanego pliku, zanim Joomla! uzyska do niego dostęp. Nieustawienie tego katalogu nie zawsze powoduje problemy, ale jeśli pliki manifestu lub wczytywane pliki nie są wykrywane, ustaw ten parametr przy pomocy pliku php.ini, co może naprawić problem." . Czy to może miec jakies znaczenie?
Prosze o pomoc

Truds
24-11-2015, 16:53
Mam podobny problem, prosimy o pomoc

Pawelo31
24-11-2015, 19:55
Czy masz Joomla 2.5.28?

mjmartino
25-11-2015, 18:33
Ostatnia wersja jaka wspiera J2.5 to https://www.akeebabackup.com/download/akeeba-backup/4-1-2.html
Najnowsza jest przeznaczona tylko dla J! 3.x