PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł samodzielnego tworzenia mni-stron WWW



CTM
20-10-2015, 00:27
Czy ma ktoś moze pomysl na rozwiazanie, które pozwoliło by użytkownikom lokalnego serwisu "społecznościowego" łatwo tworzyć proste mini-strony WWW, takie na potrzeby Pana Stasia wożącego drewno z lasu, albo szwagra Józka dobrze klepiącego błotniki samochodowe ;) ?

Thx
JJ.

zwiastun
20-10-2015, 00:49
To jest forum użytkowników Joomla. Prostym sposobem tworzenia stron przez pana Stasia wożącego drzewo z lasu albo jego szwagra klepiącego błotniki w lesie jest
a) samodzielne wykonanie strony np. za pomocą Joomla (kosztuje tylko własną pracę, a jest działaniem stosunkowo prostym)
b) zlecenie wykonania profesjonaliście albo siostrzeńcowi kuzyna. Pierwszy wykona prace za wyklepanie pięciu błotników, drugi za wyklepanie 3.

CTM
20-10-2015, 01:17
Ależ Zwiastun dziś dowcipny, ho,ho !!! Piękne dzięki za radę, ale nie chodziło mi o aż tak skomplikowaną stronę ;))))
Szukam czegos co będzie miało pieć predefiniowanych bloków z tekstami i cztery bloki z obrazkami a będze im pozwalało samodzielnie umieścić zdjęcia klepanych błotników albo kradzionego drzewa w lesie, a pod spodem dodać numer telefonu, nie koniecznie do leśniczego ;) No i może jeszcze na górze fiołki dla Zoski w podziekowaniu za ostatnią zagrychę ;)

zwiastun
20-10-2015, 01:50
Rozumiem, czego szukasz, ale osobiście nie polecam zaśmiecania Internetu niepotrzebnym chłamem. Zdjęcia klepanych błotników można sobie poumieszczać na fejsbuku, jak ktoś bardzo musi. A przygotowanie profesjonalnej wizytówki naprawdę wymaga profesjonalnych umiejętności. I tak, jak ja sobie mogę co najwyżej poklepać blachę młotkiem a nie wyklepać błotniki, co powierzam fachowcom, niech fachowcy od błotników powierzają robienie nawet "prostych stron" fachowcom.

CTM
20-10-2015, 01:56
Ok. Sporo w tym racjii ale ... zawsze jest niestety jakies ale.

Nie przedluzajmy prosze bo zamiast technologiczna dyskusja dtanie się filozogiczna ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Gall Anonim
20-10-2015, 11:19
Szukam czegos co będzie miało pieć predefiniowanych bloków z tekstami i cztery bloki z obrazkami a będze im pozwalało samodzielnie umieścić zdjęcia klepanych błotników albo kradzionego drzewa w lesie, a pod spodem dodać numer telefonu, nie koniecznie do leśniczego ;) No i może jeszcze na górze fiołki dla Zoski w podziekowaniu za ostatnią zagrychę ;)
Weź sobie po prostu jakiś komponent ogłoszeniowy i odpowiednio go skonfiguruj - po sprawie.