PDA

Zobacz pełną wersję : Płatne dodatki zabezpieczające front i zaplecze



Hiatus
26-10-2015, 08:44
Cześć!
Od jakiegoś czasu użeram się z włamywaczami, zmęczyło mnie i postanowiłem wspomóc się płatnymi dodatkami. Prośba serdeczna - podpowiedzcie proszę, co kupić do blokowania IP, ukrywania panelu admina, zablokowania możliwości zapisu ...
A może Nasi Administratorzy czy Moderatorzy mają dodatki, komponenty, moduły, które można od Nich nabyć? Jeśli tak proszę o info i ofertę.
Jeśli można wolę pieniądze zostawiać u Swoich, może taka opcja choć trochę zrekompensuje Wam pracę nad Joomla! za którą przy każdej okazji dziękuję.

Pozdrawiam

Ps. jeśli nic nie polecicie to podpowiedzcie proszę czego nie instalować w witrynie, bo np. mniej szczelne od innych.

Jac
26-10-2015, 10:08
Możesz wspomóc się np. RSFirewall.

- - - Updated - - -

P.S. Właśnie RSJoomla przesłało biuletyn z kodem rabatowym na subskrybcję RSFirewall: RSFJ345. Może komuś się przyda.

Tor_
26-10-2015, 13:34
Ja od siebie zdecydowanie polecam ostatnią odsłonę Admin Tools (http://extensions.joomla.org/extensions/extension/access-a-security/site-security/admin-tools-professional)

Gall Anonim
26-10-2015, 19:40
RS Firewall
Akeeba Backup Pro
Encrypt configuration
JSecure

Hiatus
27-10-2015, 07:09
Wszystkim bardzo dziękuję za informacje i poświęcony czas.

Qusant
27-10-2015, 12:50
RS Firewall sprawdza się najlepiej. Jedna z moich stron miała problem z agresywną konkurencją i po włączeniu ochrony stali się bezsilni

etitek
30-11-2015, 19:33
Mam pytanie a co powiecie o tym zabezpieczeniu Securitycheck nigdy nikt go nie poleca. Może ktoś go porównać do RS Firewall ?