PDA

Zobacz pełną wersję : Niewidoczne pozycje main menu w panelu administratora



Czakachol
29-10-2015, 15:31
Witam!
Przeszukałem internet ze wszystkich stron w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu. Niestety nie znalazłem rozwiązania więc postanowiłem zarejestrować się tutaj na forum i prosić Was o pomoc. Problem wygląda następująco:
Mam stronę na joomla! 1.5.14 i wszystko działało pięknie do momentu aż zmieniła mi się wersja PHP na serwerze na 5,5. Na stronie zniknęło mi boczne menu oraz w panelu admina jak wchodzę w pozycje menu to mam puste. Gdzieś na forach przeczytałem, że trzeba usunąć znaczek '&' w pliku helper.php - tak też uczyniłem. Moim oczom ukazało się menu na stronie głównej - działa prawidłowo. Nie widzę jednak nadal pozycji menu w panelu admina, mimo, że pozycje są bo menu przecież jest widoczne na stronie głównej. Dopisałem linijke do obsługi PHP 5,5 do pliku .htaccess, robiłem dopiski w pliku /libraries/joomla/html/html.php oraz /administrator/components/com_menus/models/*.php - zgodnie z rozpiskami na różnych forach, ale bezskutecznie. W załączniku screeny jak wygląda u mnie ten problem.
Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Edit: Zapomniałem dodać, że loguję się jako Super Administrator

Czakachol
30-10-2015, 09:40
Dzisiaj jak zmieniłem wymuszanie do PHP5.3 w pliku .htaccess to jak wchodzę w pozycje menu w panelu administratora pojawia siętaki błąd:
Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/html/html.php on line 87 Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /administrator/components/com_menus/models/list.php on line 143 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/models/list.php on line 147 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/views/list/view.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/views/list/tmpl/default.php on line 69

Gall Anonim
30-10-2015, 18:35
To zasadniczo nie błąd a informacja/ostrzeżenie.
1. Wyłącz wyświetlanie błędów - powinno zniknąć
2. Sugeruję możliwie jak najszybsze przejście (migrację) do Joomla 3.4.x
Pzdr