PDA

Zobacz pełną wersję : Strona wielojęzyczna - problemy z wyświetlaniem



m4ciekk
05-11-2015, 13:43
Cześć,

Joomla 3.4.3
Template: JSN Dona

Stworzyłem content po polsku. Teraz chcę wprowadzić trzy dodatkowe wersje językowe: angielską, niemiecką i czeską. Nie wiem jak ogarnąć polską wersję. Jak ma wyglądać menu?

mainmenu (domyślne - bez flagi, wyświetlanie? wszędzie? nigdzie?)

START
PRODUKTY
KONTAKT


Main Menu PL (flaga polska, wyświetlanie - tylko pl)


START
PRODUKTY
KONTAKT


Main Menu EN (flaga brytyjska, wyświetlanie - tylko en)

START
PRODUCTS
CONTACT


Main Menu DE (flaga niemiecka, wyświetlanie - tylko de)

START
PRODUKTE
KONTAKT


Main Menu CZ (flaga czeska, wyświetlanie - tylko cz)

START
PRODUKTY
KONTAKT


Co do contentu domyślnie artykuły miały zaznaczony parametr wszystkie języki. Stworzyłem kopie w wersji niemieckiej, angielskiej, podpiąłem pod poszczególne menu, ustawiłem skojarzenia. Wszystko jest cacy w wersji niemieckiej i angielskiej. Czeska w ogóle się nie wyświetla, nawet ikona w wyborze wersji językowej, a jest zrobiona analogicznie jak pozostałe wersje językowe. Dlaczego?

Druga sprawa - co zrobić z polską wersją? Skopiować wszystkie artykuły i mieć dwie kopie: jedna z przypisanym parametrem: wszystkie języki, druga z językiem polskim? Czy ma być tylko jedna kopia z ustawionym językiem polskim?

Gall Anonim
05-11-2015, 18:13
Każdy język to oddzielna wersja - oznaczenie wszystkie - artykuł jednocześnie dla wszystkich, włącz skojarzenia, skoro czeski się nie wyświetla to jest spaprany - stworzyłeś w konfiguracji języków języki treści dla każdego języka? Ustawiłeś stronę startową domyślną dla każdego języka? skonfigurowałeś plugin językowy? Zainstalowałeś wszystkie języki?