PDA

Zobacz pełną wersję : Po dodaniu artykułu strona znikła-pomocy



piotrk69
16-11-2015, 09:40
Witam- proszę o pomoc. Dodałem artykuł na stronie http://www.burkatow.com/. I strona całkiem mi znikła- białe tło. Artykuł zamieszczałem na nowej podstronie, którą utworzyłem. potem jeszcze ustawiałem opcje menu, dołączałem moduły na świeżą podstronę. Co chwile włączałem "pokaż witrynę". I było ok. Potem jeszcze weszłem w ustawienia menu i witryna znikła. Włączałem opcje witryna czasowo wyłączona, też nic się nie działo na stronie. W dziale pomocy napisali że "Nie jest to błąd serwera jest to błąd aplikacji gdzieś przekierowanie się zapętla proszę wyjaśnić problem z webmasterem witryny". Nie mam pojęcia gdzie zaglądnąć, co jest nie tak sam administruję stronę więc nie mogę liczyć na inną pomoc. Proszę o proste wytłumaczenie bo jestem zielony w tych sprawach

tammar
17-11-2015, 10:41
Miałem ten sam problem, nie jest on związany z faktem dodania artykułu tylko z pominiętą informacją dotyczącą aktualizacji Joomla!
Masz dostęp do admina więc problem będzie do rozwiązania. Rozwiązaniem, które mi pomogło była aktualizacja joomla w panelu administracyjnym - i tyle wystarczyło.
Ja mam problem z drugą stroną, gdzie ten problem prawdopodobnie przespałem i teraz nie mam dostępu do admina "Błąd serwera 500".

piotrk69
17-11-2015, 10:55
Aktualizacji nie próbowałem. Spróbuję zrobić kopię i wgrać na komputer. A potem jak pójdzie wszystko dobrze, to na serwerze zewnętrznym. Dzięki za poradę, co z tego wyjdzie napiszę:).

piotrk69
18-11-2015, 13:28
Zrobiłem tak jak mówiłeś aktualizowałem Joomle do wersji 3.4.5 i działa wszystko bardzo dobrze. Dzięki za podpowiedź.