PDA

Zobacz pełną wersję : jak dodać film z youtube na stronę?



deroy
28-11-2015, 00:27
Mam pewien problem a mianowicie nie mogę w artykule wstawić filmiku z youtube. Chcę wstawić jakiś kod html filmiku ale kdy klikam w edytorze artykułu "kod żródłowy" i wklejam ten kod a następnie klikam ok w oknie artykułu nic się nie dodaje, tak jakby dodawanie k0du html nie działało :/ nie wiem czy coś trzeba gdzieś włączyc czy co...??

forestman
28-11-2015, 10:40
W swoim rozwiązaniu problemu, zainstalowałem moduł pluginu YouTube i w artykule pomiędzy tag {youtube}{/youtube} wklejam kod filmiku..

Banita
28-11-2015, 12:36
Ewentualnie sourcerer i tam wklejasz w iframe

Gall Anonim
28-11-2015, 23:06
To twoja zabawka: wklejasz tylko link do artykułu /pamiętaj że po instalacji dodatek trzeba włączyć i skonfigurować co ma hulać, a co nie/.
http://extensions.joomla.org/extension/easy-embed-video

deroy
30-11-2015, 22:00
juz sobie z tym poradziłem i wszystko działa tylko teraz mam inny kłopot :/ Przypuśćmy że mam stronę z filmami. Dodaje film do kategorii "akcja" i gdy w wyszukiwarce na stronie wpiszę tytuł fimu znajduje mi dany film tylko , że gdy nacisnę na ten film który znalazło nie przenosi mnie do danej kategorii gdzie znajduje sie owy film tylko na stronę główną. Nie wiem co zrobić aby działało poprawnie.