PDA

Zobacz pełną wersję : WYszukiwarka indeksująca aka Smart Seach (finder) - dramat ponury.



RokuII
30-11-2015, 17:44
Używam tylko com_finder i mod_finder z podstawowej wersji.

Jak ograniczyć wyniki wyszukiwania w tym komponencie? Klikam indeksuj - robi mi indeks całej zawartości witryny. Ale ja nie chcę żeby przeszukiwał całą, tylko określone (ok. 100) artykułów. Więc klikam indeksuj - ideks zrobiony. Wchodzę w komponent i w zawartość indeksowana - zmieniam status pozycji których nie chcę uwzględniać w wynikach wyszukiwania na Nieopublikowany. I nic - zero efektu. Dalej moduł podpowiada, wyszukuje i pokazuje wyniki. Również te w nieopublikowanych artykułach.

Dobra - zaznaczam te pozycje i kasuję je ręcznie (Usuń). Moduł w podpowiedziach (czyli w tym takim ajaksowym samorozwijającym się menu z podpowiedziami) dalej podaje WSZYSTKIE możliwości, jednak po kliknięciu w te, które znajdują się w usuniętych z Wyszukiwarki Indeksującej artykułach - po prostu pokazuje błąd.

Jak zrobić, żeby pokazywało podpowiedzi i wyniki tylko z tych artykułów, z których ja wybiorę. Przecież niemożliwe, żeby to było aż tak zepsute.