PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd 404



damianoo
30-11-2015, 18:14
Witam,
Od kilkunastu dni mam problem ze swoimi stronami i występuje on w panelu administracyjnym. Chodzi o to, że jak próbuję się zalogować, lub po zalogowaniu wybrać jakąś zakładkę czy coś zrobić to pojawia mi się błąd 404, raz lub dwa kliknę odśwież i po odświeżeniu dana zakładka wejdzie. Hosting mam w biznes-host.pl - twierdzą że u nich wszystko jest ok, a wina leży po stronie moich skryptów. Co to może być grane? Proszę o pomoc.

P.S.
Nie ma znaczenia czy Joomla 3 czy Joomla 2.5, problem jest tu i tu.

- - - Updated - - -

Dodam jeszcze że czasem zamiast błędu 404 pojawia się:

Internal Server ErrorThe server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@elektronarzedzia.gorlice.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at elektronarzedzia.gorlice.pl Port 80

trzepiz
30-11-2015, 18:28
Jeśli nie ma znaczenia jaka to strona a pojawia się Internal Server Error to nie jest to wina strony tylko serwera.
Sugeruję zrobić kopię strony, uruchomić na serwerze lokalnym (albo na jakimś innym hostingu - większość oferuje 14 dni testu za darmo) i sprawdzenie czy problem wystąpi.

damianoo
30-11-2015, 19:07
No właśnie jedną ze stron przeniosłem na kei.pl - tam problem nie występuje. Nie ma ani Internal Server Error ani błędu 404.Wszystko napisałem do biznes-hostu, jednak oni upierają się że u nich wszystko dobrze. Co więc zrobić, lub jak ich nakierować?

damianoo
30-11-2015, 20:41
Najczęściej jednak wywala: #404 Nie znaleziono komponentu