PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz Kontaktowy na Home.pl



thordur
01-12-2015, 22:46
Udało mi się postawić Joomla 3.4 na serwerze Home.pl. Potrzebowałbym jeszcze jakikolwiek formularz kontaktowy na swojej stronie. Próbowałem już S5 Quick Contact, qlform oraz Responsive Contact Form, niestety żaden nie działa. W pierwszym przypadku po kliknięciu "Wyślij" po prostu wszystkie pola formularza są znowu puste, a żadna wiadomość nie dochodzi na podany adres mailowy. W drugim przypadku pojawia się komunikat: Some error while sending mail occured. Some mails could not be sent.Successful: 0 Failed: 1.
Próbowałem już zarówno z ustawieniami PHP mail, jak i SMTP.
Może komuś udało się ustawić formularz kontaktowy na stronie postawionej na Home.pl? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Tor_
02-12-2015, 09:14
Z jakiego adresu mailowego wysyłasz ten formularz ? .Na home.pl o ile dobrze pamiętam adres mailowy musi być przypisany do wykupionego konta u nich i domeny

Pawelo31
02-12-2015, 15:18
Eh to home. Wszyscy na home się rejestrują a tam kopia do 3 dni do odzyskania i to jeszcze jak coś robiłeś bo jak przez 3 dni nic się nie robiło na stronie to nie zapisze backupu. Polityka home. Radzę usiekać z tego serwisu. Po za tym drugi rok jest dużo droższy. Łapią klienta, on wrzuca strony, a w drugim roku cena dużo wyższa i maja limit plików gdzie nigdzie to jest napisane (bodajże milion plików na najdroższym koncie). Niech w reście ktoś napisze jak to jest na home. Jeśli chodzi o maile na home jak miałem tam konto bo jeszcze nie wiedziałem co to za hosting to maile się normalnie wysyłały. Tylko trzeba było maila stworzyć w panelu hostingu.

thordur
03-12-2015, 22:31
Generalnie strona, poczta i domena są na Home, z tym że, domena na osobnym koncie, a strona z pocztą na innym.
Zgodzą się z toba pawel25, ale niestety nie mam wpływu na to, jakie ludzie kupują serwery. Przyznam, że zdecydowana większość korzysta z Home lub Nazwy, czyli z tego, co reklama podsuwa leniwym.

wezykowski
06-12-2015, 18:48
Udało mi się postawić Joomla 3.4 na serwerze Home.pl. Potrzebowałbym jeszcze jakikolwiek formularz kontaktowy na swojej stronie. Próbowałem już S5 Quick Contact, qlform oraz Responsive Contact Form, niestety żaden nie działa. W pierwszym przypadku po kliknięciu "Wyślij" po prostu wszystkie pola formularza są znowu puste, a żadna wiadomość nie dochodzi na podany adres mailowy. W drugim przypadku pojawia się komunikat: Some error while sending mail occured. Some mails could not be sent.Successful: 0 Failed: 1.
Próbowałem już zarówno z ustawieniami PHP mail, jak i SMTP.
Może komuś udało się ustawić formularz kontaktowy na stronie postawionej na Home.pl? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

A może zamiast poszukiwań najróżniejszych formularzy zastosować po prostu komponent kontakt z Joomla. Działa wyśmienicie. Wysyła emaile adresu, który wpiszesz w części Poczta w zakładce Serwer w Konfiguracji globalnej.

thordur
07-12-2015, 22:01
Dzięki wezykowski, może faktycznie tak bym zrobił, ale w tym przypadku dane kontaktowe i formularz musiałyby być w jednej linii. Wiesz może jak to zrobić?