PDA

Zobacz pełną wersję : h3 zmiana nagłówka



marcin007
04-12-2015, 11:43
Witam serdecznie forumowiczów i proszę o pomoc - straciłem już wiele godzin i niewiem jakto ugryść (mam pojecie o html. itp małe o joomli)

posiadam zakupiony szablon http://skrzypczak.home.pl/2catering/

niewiem jak zmieńić nagłówki np: ABOUT US -- "h3 class=item_title_part0"
dziękuje za pomoc

cichy3323
05-12-2015, 20:06
widze ze strona dziala wiec moze podpowiesz jak zmianic naglowek bo rowniez mam z tym problem

Aughazard
21-12-2015, 19:58
Poradziłeś już sobie? Bo nie widzę nigdzie napisu About Us. Jeżeli nie, to musisz odszukać w plikach z szablonem fragmentu kodu z h3 i edytować.

cichy3323
05-01-2016, 14:00
niestety nie nie ma pojecia zielonego jak to zrobic. bardzo prosze krok po kroku o podpowiedz bo juz probowalem na wszelkie sposoby i nic....dziekuje

- - - Updated - - -


Poradziłeś już sobie? Bo nie widzę nigdzie napisu About Us. Jeżeli nie, to musisz odszukać w plikach z szablonem fragmentu kodu z h3 i edytować.

w plikach jak igdzie tego szukać w jaki sposob edytowac???

mac
05-01-2016, 21:35
Słuchaj, chętnie ci pomozemy ale napisz co chcesz w tych nagłówkach zmienić? Kolor, czcionkę, wielkosc? Bo rozumiem ze np napis AKTUALNOSCI - tak?

Poza tym zobacz czy w katalogu szablonu /2catering/templates/theme1940/css/ masz plik custom.css, a jak nie ma to zobacz czy nie ma czegos o nazwie custom - moze jest opis jak wstawic customowe css, bo to sie przyda w modyfikacji