PDA

Zobacz pełną wersję : problem z obrazem nagłówka, zmaina edytora i inne



cichy3323
05-12-2015, 19:58
Mam problem z wstawieniem swojego nagłówka na stronie http://sport.zso5.gdynia.pl/index.php/start. jesli wejde w szablon i wybiore wzobacone gdzie wsysietla mi sie mozliwosc zmiany naglowka obrazu, wybieram swoj wlasny ale on sie nie wyswietla na stronie... nie mam pojecia jak to zrobic od tygodnia dzialalem z tym i nic nie wskurałem (co dziwne logo jestem w stanie zmienic a naglowka NIE).
Kolejnym problemem jest zainstalowanie przezemnie edytora JCE editor w konfiguracji globalnej nie mam mozliwosci zamiany. Jesli zmienie na JCE i klikne zapisz ponownie wraca poprzedni standardowy edytor. Generalinie w konfiguracji ogolnej nie moge wprowadzic zadnej zmiany (jak dokonam zmian i klikne zapisz wszystko wraca do poprzednich ustawień) czy ktos wyjasni jak rozwiklac moje problemy z joomla????
dziekuje i pozdrawiam

komodore
08-12-2015, 22:57
Generalinie w konfiguracji ogolnej nie moge wprowadzic zadnej zmiany (jak dokonam zmian i klikne zapisz wszystko wraca do poprzednich ustawień)

Połącz się przez ftp i zmień uprawnienia pliku .configuration.php na 644

cichy3323
16-12-2015, 20:53
okej tylko ja niestety nie mam pojecia jak to zrobic komodore. czy moglbys mi napisac krok po kroku jak to zrobic. szukam juz wszedzie informacji jak ten problem rozwiazac i nie mam konkretnego rozwiazania. co do naglowka mam fajna animacje w gif czy musi byc koniecznie koncowka png??? dziekuje ci z gory za zainteresowanie

- - - Updated - - -

kacper1972
16-12-2015, 23:01
Echh...
prosto pobierasz program filezilla, instalujesz na kompie program za darmo nawet do komercyjnych zastosowań, potem wpisujesz dane do serwera czyli adres serwera, user i hasło łaczysz sie z serwerem i szykasz katalogu public_html w katalogu swoje domeny, w tym katalogu jest pli configuration.php klikasz na nim prawym przyciskiem i i wybierasz opcje PRAWA PLIKU i zmieniasz na 644 (jak masz już takie cyfry przy nim 644 to nicnie ruszaj, jest problem gdzie indziej)

Kude lubie sport i wspieram czasami sportowcóew więc weź poszukaj lepszej templatki na http://joomla24.com/ tam masz sporo darmowych, wg nie wszystko co tam znajdziesz jest lepsze niz beez3 na jakim jedziesz teraz

animacje musza być w gif tylko gif ma mozliwość wyświetlnia animacji z plik bitmapy - mowa o plikach tych internetowych

cichy3323
18-12-2015, 11:02
dzięki dziś biorę się za to zgodnie z twoją instrukcją. Czy wiesz jeszcze jak można zmienić edytor? zainstalowałem nowy ale w ustawieniach po klikniecu zapisz wraca do poprzednich ustawień. Maży mi się zmienić jeszzce tło strony wiec jak można proszę o instrukcję, będę wdzięczny pozdrawiam i bardzo dziekuje