PDA

Zobacz pełną wersję : iCagenda - jedna kategoria, różne wyświetlanie



Dan-Tom
11-12-2015, 13:24
Witam,

mam oto taki problem do rozwiązania, mam sprawnie działający moduł iCagenda, mam podpięty kalendarz który ładnie wszystko wyświetla i do tego pozycję w menu pokazującą listę wszystkich wydarzeń z kalendarza.

Chciałbym wykonać coś takiego, aby w kalendarzu można było cały czas przegladać wydarzenia wstecz i do przodu, natomiast na liście wydarzeń chciałbym aby były widoczne tylko bieżące i nadchodzące wydarzenia.

Na tę chwilę zmiana parametrów wyświetlania w jedym miejscu zmienia je globalnie, tzn i w kalendarzu i na liście a chciałbym aby wynik był taki jak powyżej.

Czy ktoś ma pomysł jak to zrobić?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

gabdziol
11-12-2015, 21:26
Wejdź w moduły i następnie w konkretne moduły iCagenda. Tam powinny być opcje, co dany moduł ma wyświetlać.

grześko
15-12-2015, 01:07
W modułach iCagenda masz przypisanie do linku pozycji menu. Jeśli masz wybrane "Automatycznie", albo jeśli masz w menu tylko jedną pozycję dot. iCagenda - to właśnie tak się dzieje, że zmiany są globalne.

Co ja robię w takim przypadku:
a) mam kategorię menu "Ukryte"
b) do tego menu dodaję pozycję typu "Lista wydarzeń iCagenda" i ją parametryzuję wg potrzeb
c) tę pozycję menu przypisuję jako link do modułów iCagenda

Dzięki temu link "Lista wydarzeń iCagenda" w widoczny menu i link "Lista wydarzeń iCagenda" w ukrytym menu - to dwa różne zestawy parametrów iCagenda.
Jeśli ten drugi (z ukrytego menu) przypiszesz do modułów iCagenda - to będzie niezależne od listy wydarzeń z menu.

Dan-Tom
21-12-2015, 13:33
@grześko

wielkie dzięki. Wszystko ładnie działa.