PDA

Zobacz pełną wersję : katalog wyjazdów plenerowych z szukajką



nikakrk
20-12-2015, 07:41
Jestem świeżym użytkownikiem Joomli w trakcie pracy nad projektem. Przedstawię krótko, co chcę zrobić i jakim sposobem - chciałabym zasięgnąć opinii osób z dłuższym stażem, niż ja. Być może są inne - lepsze sposoby na osiągnięcie zamierzonego efektu. :blink:
Strona internetowa jako przegląd galerii zdjęć z moich różnych wyjazdów. Chciałabym aby powstało coś na zasadzie katalogu - wyszukiwarki miejsc gdzie można spędzić wolny czas. Dodane artykuły i zdjęcia będą mojego autorstwa. Plan jest taki:
1. Dla każdego miejsca zrobić osobny artykuł + odsyłacz do zdjęć z tej kategorii. Do każdego artykułu umieścić link do mapy opisywanego miejsca.
2. Wyszukiwarka - Nie bawiłam się z dodatkami w postaci wyszukiwarek, nie wiem, co oferują. Chciałabym aby była to taka szukajka aby internauta mógł zaznaczyć z jakich kategorii artykułu szuka (wyjazd poza miasto, pieszo, samochodem pociągiem etc).
3. Jest plan, aby internauta mógł podesłać swój gotowy artykuł ze zdjęciami - a administrator opublikuje podpisując pseudonimem autora. Myślałam o rozwiązaniu formularza kontaktowego z uploadem plików graficznych.

Czy ktoś z Was ma jakieś sugestie co do tego? Jak wspominałam, jestem nowicjuszem, więc konkretne rozwiązania w postaci nazw komponentów także będą mile widziane.