PDA

Zobacz pełną wersję : niewłaściwy token bezpieczeństwa od strony zaplecza



Polonicus
25-12-2015, 08:23
Witam,
po ostatniej aktualizacji Joomle ( o ile dobrze pamiętam sprzed 4 dni), nie mogę się dostać na zaplecze witryny. (od frontu, zresztą też nie)
Przeczytałem, co było na forach ale rozwiązania nie udało mi sie znaleźć
Po probie logowania i to nawet przy błędnym podaniu loginu i hasła zawsze ten sam komunikat:

"Najnowsze żądanie zostało odrzucone ze względu na niewłaściwy token bezpieczeństwa. Odśwież stronę i spróbuj ponownie."

Zmieniane były komputery, przeglądarki, czyszczony cache itd.
Witryna stoi na Kylos.pl
strona polonicus.dk
Czy ktoś w ogóle wie, gdzie można zacząc szukać problemu? :)

wojsmol
25-12-2015, 18:27
Osobiście spróbowałbym podmienić plik libraries/joomla/session/session.php na ten z Joomla! 3.4.6 klik (https://github.com/joomla/joomla-cms/releases/download/3.4.6/Joomla_3.4.6-Stable-Full_Package.zip) oraz wyczyścić tabele #__sessions. Jeżeli uda się zalogować to należy zaktualizować Joomla do wersji 3.4.8

Polonicus
26-12-2015, 06:16
Dzięki piękne za pomoc. Twoje rozwiązanie się sprawdziło. (jakbyś kiedyś był w Danii masz u mnie piwo :))
Wprawdzie przy aktualizacji do wersji 3.4.8 problem wystąpił znowu, ale wystarczyło podmienić plik i wszystko hula.
Szczęśliwego Nowego Roku

wojsmol
26-12-2015, 08:05
Spróbuj przywrócić plik z 3.4.8 i wyczyścić tabelę #__sessions, gdzie #__ zamieniasz na prefiks tabel, oraz folder tmp Jooomla - zostaje tylko plik index.html.