PDA

Zobacz pełną wersję : RSForm! Pro i problem z exportem wszystkich formularzy do excela



maxi77
05-01-2016, 12:37
Witam,
mam Joomle 3.4.8 aktualizacja zrobiona w grudniu i
RSForm! Pro 1.4.0 Rev 48.
Strona posiada 2 formularze. Po zakonczeniu pracy chce sciagnac formularze z bazy danych jest ich 647 lecz w bazie excela po exporcie mam tylko 155 komorek danych.
Czy cos jest nie tak z moja baza danych czy musze robic upgrade RSForm! Pro?A moze jest jakies inne wyjscie i naprawa tego bledu?

Opis jak robie export danych z RSForm! PRO:
Wchodze w zakladke COMPONENTS -> RSForm! PRO -> Manage Submissions pozniej naciskam przycisk EXPORT TO CSV i nastepnie EXPORT przycisk naciskam.
Po export mam w pliku excel tylko 155 komorek danych z formularzy, a formularzy mam 647.

Co ja robie zle, badz co trzeba naprawic?
Jak sprawdzic czy formularze korzystaja z PHP badz innych skryptow?
Poniewaz jak bym chcial zainstalowac aktualizacje to czy musze brac pod uwage w/w jezyki skryptowe by formularze dzialaly po akutalizacji?

Nie chce stracic formularzy i ich ustawienia.

Dziekuje z gory za pomoc!
Maxi77

Gall Anonim
05-01-2016, 15:39
Komponent Płatny - pytanie do Panów od RSForm'a
- może stara nie zaktualizowana wersja na zaktualizowanej wersji Joomla a może coś całkiem innego?

maxi77
20-01-2016, 09:38
Temat mozna zamknac.
Rozwiazanie proste, aktualizacja do nowszej wersji poprawila tylko export z 155 do 253 formularzy. Kontakt z producentem RSForm! Pro naprawil blad. Bylo w PHP przydzielona malo pamieci tylko 128MB zwiekszenie jej do 256MB pozwolilo naprawic blad i exportuje wszystkie formularze nawet powyzej 1000 i wiecej.