PDA

Zobacz pełną wersję : Error. The archive file is corrupt,



woto0
22-01-2016, 21:02
Witam, podczas próby aktualizacji z 2.5.24 do 3.4.8, wyświetla mi się błąd: Error. The archive file is corrupt, truncated or archive parts are missing. Instalacja jako rozszerzenie nie powiodła się, wywaliło bazę. Mam pytanie, czy mogę normalnie nadpisać za pomocą ftp pliki z pełnekj rozpakowanej wersji? Jeżeli tak, to jakie foldery? Dzięki za pomoc.

woto0
24-01-2016, 22:08
Zaryzykowałem nadpisałem pliki - od strony witryny mam takie coś: Fatal error: Call to protected method JApplicationSite::route() from context '' in .../public_html/index.php on line 36,
natomiast od zaplecza mam wszystko rozjechane i Błąd: Table 'li_nowa.hrv7g_postinstall_messages' doesn't exist SQL=SHOW FULL COLUMNS FROM `hrv7g_postinstall_messages`
Cokolwiek kliknę w zapleczu wywala mi komunikat typu:Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in....public_html/administrator/components/com_content/controllers/article.php on line 34
Pomoże ktoś?

GOGOKOM
24-01-2016, 22:23
Na początek 2.5 do maxa potem pierwsze 3 , 3.1, 3.2.8 i dopiero 3.4 nie testuj na żywym organiźmie. Doczytaj na joomla.org które wersje możesz bezpośrednio do której wersji.

Gall Anonim
25-01-2016, 00:46
Mam pytanie, czy mogę normalnie nadpisać za pomocą ftp pliki z pełnej rozpakowanej wersji? Jeżeli tak, to jakie foldery? Dzięki za pomoc.
Rozpakowujesz pełny pakiet instalacyjny lokalnie - usuwasz katalog instalation (czy może install) i nadpisujesz całą resztą będąc jednocześnie zalogowanym do zaplecza przy długim czasie sesji - uwaga - czas sesji obsługiwany przez przeglądarkę nie BD - po nadpisaniu idziesz do narzędzia Bazy Danych (tam gdzie zwykła instalacja) i klikasz => napraw. Naturalnie zanim się zaczniesz bawić najpierw kopia zapasowa. :-)

woto0
25-01-2016, 07:34
Dzięki za rady. Gall, czy mogę nadpisywać pliki z 3.4.8 od razu na 2.5.24? I jeszcze mam pytanie, czy jest jakiś sposób żeby templatkę dostosować do wersji 3?

- - - Updated - - -

W jaki sposób mam to aktualizować? w aktualizacjach widzi od razu 3.4.8

woto0
25-01-2016, 14:15
Dziękuję za rady jeszcze raz. Udało się. Wywaliłem wszystkie komponenty, moduły i dodatki do których nie znalazłem aktualizacji do 3. Zaktualizowałem do wersji 2.5.28. Znalazłem dodatek update z 2.5 do 3.4.8 i wgrałem jako komponent. Zadziałało. Pozdrawiam.

GOGOKOM
25-01-2016, 17:41
Podrzuć dla potomnych gdzie go znalazłeś, ułatwi to im pracę. Twój pot nie osiądzie na innych czołach :)

woto0
22-03-2017, 09:03
https://downloads.joomla.org/cms/joomla3/3-4-8 stąd to pobierałem,

- - - Updated - - -

(przepraszam za refleks)