PDA

Zobacz pełną wersję : [PROBLEM] Wyświetlanie artykułów z kategorii - przegląd



Husar Kwidzyn
25-01-2016, 22:46
Witam

Mam dziwny problem - otóż w pozycji MENU zrobiłem sobie podpozycję Aktualności która jest niczym innym jak standardową funkcjonalnością Joomla w postaci przeglądu artykułów z danej kategorii, konkretniej NEWS którą sobie sam założyłem.

Ciekawostka polega na tym że wyświetlają się tylko 2 pozycje artykułów z tej kategorii - dodanie każdej kolejnej skutkuje pojawieniem się nowej jako najnowszej a tej 3 i kolejnej z kolei zniknięcie z widoku...

Co jeszcze ciekawsze stosuję również na stronie jako moduł umieszczony po prawej stronie strony głównej -> Latest News Enhanced w wersji free ustawionej dokładnie tak samo jak standardowy przeglądacz Joomlowy i on wyświetla mi wszystko poprawnie - po przejściu z Menu do działu aktualności efektem jest widoczność 2 artykułów i nic więcej :( Nie potrafię tego przeskoczyć - HELP !!! :D

Wersja Joomla oczywiście najnowsza 3.4.8 - czyżby jakiś bug ??

edit: sprawdziłem stosując ten sam patent wybierając inna kategorię którą również sobie sam zrobiłem i efekt jest ten sam - widoczność artykułów 2 - pomimo że w kategorii jest ich ponad 15

zwiastun
25-01-2016, 23:37
Ciekawostki, jak ciekawostki. Dla jednych ciekawe, dla innych niekoniecznie.
Co zrobiłeś, to tylko Ty wiesz. "Buga" w Joomla tu nie ma, może w szablonie, a najpewniej to w Twoich ustawieniach

marzatela
26-01-2016, 08:14
Proponuje sprawdzić Konfiguracja --> Artykuły --> Przegląd/Wyróżnione - tam są ustawienia ilości artykułów.