PDA

Zobacz pełną wersję : Wygląd produktu w Joomla ???



toficzyslaw
28-01-2016, 19:33
Witam, mam pytanie dotyczące wyglądu produktu w Joomla 3 i virtuemart 3 tzn. chciałbym zmienić wygląd okna produktu ponieważ jest mega duże i nie poukładane tak jak bym chciał. Czy jest opcja gdzieś ustawienia tego wyglądu czy muszę dodać moduł do virtuemart bądź joomla. Szukałem i nic nie mogę znaleźć może mi ktoś pomoże
http://forum.joomla.pl/attachment.php?attachmentid=8596&stc=1
Na printscreen'ie widać że opis, obrazek cena wszystko jest jedno pod drugim a nie chciałbym aby to tak wyglądało.
Jedyne co udaje mi się zmienić to liczba kolum i produktów w wierszu a nie o to mi chodzi.
Proszę o pomoc jak mogę zmieniać wygląd wyświetlanego produktu

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Bazyl
28-01-2016, 19:53
Cześć,

Wyglądem sterujesz w css.
Są też pewnie szablony dla VM. Poszukaj

toficzyslaw
28-01-2016, 21:44
Dzięki za odpowiedź tylko ja jestem laikiem w tym temacie. W którym miejscu można grzebać w css'ie ? Czy w szablonie strony czy w szablonie VM ???

Bazyl
28-01-2016, 21:49
Proszę bardzo.

Możesz i tu, i tu, ja nie wiem, jak wyglądają Twoje style.
Jeśli nie masz podstawowej wiedzy (a nie masz ;-) ), to się za to nie bierz.

Ewentualnie przerób jakiś poradnik css / html, postaw stronę lokalnie i działaj...
Powodzenia :-)

Hajmus
31-01-2016, 22:10
Problem tkwi w tym, że standardowo VM ma dość ubogi szablon. Kwestia budowania go samemu, by wyglądał tak jak chcesz wymaga sporej wiedzy na temat HTML / CSS3.
Najlepiej kupić jakiś szablon, który standardowo ma wsparcie takiego komponentu i gotowy widok, np. niektóre z GavickPro. Bądź możesz to po prostu zlecić, jak napisał mój przedmówca.