PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem jce



tygrys11
03-02-2016, 11:18
Witam mam pewien problem z tym edytorem, mianowicie zainstalowałem go w najnowszej możliwej wersji, zmieniłem domyślny edytor na jce w ustawieniach globalnych, jak i w ustawieniach użytkownika.
Kiedy wchodzę w edycje dowolnego artykułu joomla nie widzi edytora w czym może tkwić problem wersja joomli to 3.4.8.
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Jac
03-02-2016, 13:55
W pierwsze kolejności sprawdź w dodatkach, czy masz opublikowany edytor.
W drugiej ustawienia profili w komponencie JCE.

jareks78
25-08-2016, 11:24
Podbijam temat. Mam problem z JCE (zainstalowany w wersji zdaje się najnowszej - 2.5.24). Zdaje się, że znikł mi po aktualizacji J! do 3.6.1 i wciąż go nie ma. Mam trzy strony na J! (wszystkie aktualizowane na bieżąco). Na dwóch innych też edytor znikł po aktualizacji do 3.6.1, ale (czary mary) odnalazł się po zaktualizowaniu J! do 3.6.2. Tylko na jednej stronie to nie zadziałało. Próbowałem już chyba wszystkiego - odinstalowywałem JCE i instalowałem na nowo, nadinstalowywałem na istniejącą instalację, czyściłem pamięć podręczną przeglądarki i nic.
Sprawdziłem - dodatki są aktywne, profil zdaje się, że też w porządku. W konfiguracji globalnej J! też wybrany edytor. Nie mam już pomysłu. Ktoś coś?

PS. Strona na której jest w/w problem stoi na nazwa.pl. Dwie pozostałe, z którymi problemu już nie ma - na hostinger.pl - może to tu jest problem?

zwiastun
25-08-2016, 11:31
Przejrzyj tabelę #__extension w bazie danych, odszukaj rekord z JCE i go usuń.

jareks78
25-08-2016, 11:38
Problem rozwiązany, a tkwił w ustawieniach mojego konta użytkownika, który miał przypisany domyślnie inny edytor. Podaje rozwiązanie, na wypadek, gdyby ktoś jak ja szukał wszędzie, tylko nie tam :)