PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie wszystkich artykułów.



masterek
10-02-2016, 10:41
Witam. Mam moduł, który wyświetla mi wstęp do ostatnio dodanego artykułu z danej kategorii. Po wejściu w niego oczywiście wyświetla się cały artykuł. Czy istnieje możliwość żeby po wejściu w artykuł wyświetlały się pozostałe artykuły z danej kategorii? Da się jakoś to zrobić może za pomocą jakiegoś menu (np. ukrytego) ?
Albo czy jest moduł, który wyświetla pozostałe artykuły?
To jest link do strony: http://studio.skywebsite.kylos.pl

moje
10-02-2016, 11:17
Dlaczego pytasz o podstawowe możliwości Joomla, zamiast ich użyć, czy nawet o nich poczytać na stronie dokumentacji?

masterek
10-02-2016, 11:22
Ok. Wiem że można wyświetlać pojedyncze artykuły, lub np wszystkie z danej kategorii. Ale jak to zrobić w przypadku gdy wchodzę w artykuł nie z menu tylko z tych kafelek i żeby pod tym artykułem pokazały się pozostałe. Zobacz jak to wygląda na stronie. Chyba że jednak o jakiejś możliwości nie wiem.

zwiastun
10-02-2016, 11:46
Moduł Artykuły w kategorii

masterek
10-02-2016, 12:02
A co dokładnie? To jest moduł na joomle 3.X? Możesz dać jakiś link?

moje
10-02-2016, 12:03
Jak nie wiesz, to czytaj, bo pytasz o najbardziej podstawowe z podstawowych możliwości Joomla.

masterek
10-02-2016, 12:07
Jak nie wiesz, to czytaj, bo pytasz o najbardziej podstawowe z podstawowych możliwości Joomla.
Chyba jednak ty nie potrafisz czytać bo do końca nie wiesz o co mi chodzi. Myślałem że jesteś na forum po to aby pomagać innym a nie się przechwalać.

zwiastun
10-02-2016, 13:34
Kolego @masterek - może jednak, zamiast polemik o niczym, Kolega poszuka sobie informacji, co to jest za moduł Artykuły z kategorii. Chociażby w samym pakiecie instalacyjnym Joomla - to nic nie kosztuje i nie wymaga jakichś szczególnych umiejętności.

masterek
10-02-2016, 15:02
Artykuły - Kategorie (http://studio.skywebsite.kylos.pl/administrator/index.php?option=com_modules&task=module.add&eid=221)Moduł wyświetla zestaw odnośników. Mi chodziło o prostszy sposób wyświetlania całych artykułów razem z paginacją, a nie samych odnośników. Oczywiście wiem że można nadpisać szablon.

moje
10-02-2016, 15:06
Albo skorzystać z nadpisywania szablonem dla modułu albo napisać dodatek (plugin).

masterek
10-02-2016, 15:11
Nadpiszę szablonem. Dzięki za pomoc.

zwiastun
10-02-2016, 18:13
Wyświetlanie całych artykułów to niemądry pomysł. Czemu to ma służyć? W czym ma pomóc użytkownikowi? Jak Ci Google to będą indeksowac? Jak zatytułujesz taką stronę?

masterek
11-02-2016, 07:53
Wiem że to nie dobry pomysł ale klientka ma taką wizję.

zwiastun
11-02-2016, 14:56
Klientom też trzeba czasem wytłumaczyć, że ich wizja jest z gruntu sprzeczna z istotą strony internetowej. Strona to pojedynczy dokument z ewentualną obudowa (informacjami dodatkowymi), a nie kilkadziesiąt dokumentów. Kliencie nie są specjalistami od internetu (zwykle). To jedno. Wykonawca, który robi rzeczy niemądre w swoim fachu, daje złe o sobie świadectwo. Pomyśl o tym.