PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić "katalog" w artykule - brak pomysłu



Langus97
17-02-2016, 13:41
Witam serdecznie,

mam problem bowiem chcę na stronie umieścić w artykule coś takiego jak na tej stronie :

http://wiked.pl/drzwi/drzwi-stalowe

niestety problem z tym, że w normalnym artykule nie mam pomysłu jak to wykonać.

U mnie prezentuje się to tak:

http://scr.hu/0z6/1azqx


używałem do tego najprostrzego htmlu, probowalem ze znacznikami div i na rozne inne sposoby i nic.
Widze w zrodle ze u nich jest to na DJ-TABSIE oparte, ale neistety nie stać mnie na to...czy jest jakiś inny sposób na wykonanie czegoś podobnego? :)

moje
17-02-2016, 16:00
Jeden artykuł na jeden obrazek. Po co pchać wszystko do jednego artykułu?

zwiastun
17-02-2016, 16:06
Katalog w artykule? Czy katalog oparty na artykułach?
Drogi Kolego, dopóki nie wiesz, jak coś nazwać, to nie wiesz, co chcesz zrobić. A jeśli Ty nie wiesz, co chcesz zrobić, to nie sposób Ci pomóc.
Podpowiem, że to nie jest "katalog w artykule", tylko katalog zbudowany w oparciu o artykuły. Zanim jednak zaczniesz powielać zrealizowaną przez kogoś wizję, musisz dotrzeć przynajmniej do takiego momentu rozumienia Joomla, żebyś wiedział, co jest co i jak to działa.
Piszesz


używałem do tego najprostrzego htmlu, probowalem ze znacznikami div i na rozne inne sposoby i nic.
Po co to piszesz? Co ma z tego wynikać? Czego nie umiesz zrobić? Tu odpowiedzi nie ma. A raczej jest - poziom Twoich kompetencji jest prawdopodobnie zbyt mały, byś potrafił to ogarnąć na podstawie analizy kodu.

I jeszcze a propos "nie stać mnie na to": Ja chciałbym mieć mnóstwo rzeczy, na które mnie nie stać. Ale że mnie nie stać, to ich po prostu nie mam.
Nie twierdzę, że 120 zł za DJ-Tabs to mało, czy dużo. Bo, oczywiście, trzeba, gdzie się da, minimalizować koszty, ale skoro już i tak je zminimalizowałeś do minimum (nie płacisz nic za serwis, bo go robisz sam na darmowym oprogramowaniu), to kwota 120 zł na zrobienie katalogu - jak rozumiem, rzeczy, które chcesz oferować klientom - nie powinna być barierą. A skoro jest, to może przemyśl swój biznes?
Nawet jeśli sobie wymyśliłeś jakąś charytatywną działalność i chcesz odwiedzającym Twoją witrynę przedstawić , nie wiem, np. katalog zwierzątek pustynnych, to możesz to zrobić na wiele innych sposobów bez DJ Tabs, albo - jeśli tak Ci zależy na takim, a nie innym efekcie, to wydanie 120 zł na swoje hobby tez nie jest chyba jakąś szczególnie wielką daniną.
Karty (tabsy) są komponentem Bootstrapa, jeśli masz szablon witryny oparty na Bootstrapie, możesz skorzystać z jego kodu do generowania "tabsów". Najpierw jednak musisz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz, bo to na pewno nie jest katalog w artykule.