PDA

Zobacz pełną wersję : Przekierowanie pozycji menu na subdomenę



noiragneau
19-02-2016, 08:28
Witajcie.
Mam stronę www.mojastrona.pl z pozycją menu punkty kierującą na artykuł czyli link do tej pozycji to www.mojastrona.pl/punkty/

Chciałbym zrobić aby było to wyświetlona w postaci punkty.mojastrona.pl (sobdomenę mam utworzoną)
Szablon i cała strona i reszta linków pozostaje wspólna, zależy mi tylko na odpowiednim adresie tylko dla tej podstrony.

Próbowałem z Virtual Domains ale wtedy wchodząc na punkty.mojastrona.pl, całość strony pojawia się w postaci punkty.mojastrona.pl/JakaśPozycja zamiast www.mojastrona.pl/JakaśPozycja

bllum
19-02-2016, 13:05
Sprawdź komponenty -> Przkierowania

noiragneau
19-02-2016, 13:22
Komponenty -> Przekierowania raczej do tego nie służą.

bllum
19-02-2016, 13:44
Chyba nie do końca Cię zrozumiałem. Jeśli zależy Ci tylko aby osoba która wpisze w przeglądarkę adres subdomeny i miałaby wyświetlić się strona o której napisałeś, to przekierowanie, ale jeśli chcesz oddzielną witrynę z tą samą bazą (no chyba że to też nie o to chodzi), to teoretycznie wykonalne... ale ustawić możesz tylko jedną stronę startową. Przynajmniej taki jest stan mojej wiedzy ;)

noiragneau
19-02-2016, 14:19
Możliwe że napisałem to niezrozumiale:)
Generalnie chodzi o to że użytkownik wpisuje punkty.mojastrona.pl i taki adres mu się wyświetla
Te punkty są częścią całej strony (tak jak np. zwykły artykuł) czyli to samo menu/szablon itp. Szczegół tkwi w tym aby menu prowadziło na www.mojastrona.pl/JakaśPodstrona a nie punkty.mojastrona.pl/JakaśPodstrona