PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz do rejestracji uczestników zlocie



Dzordz
27-02-2016, 09:31
Witam wszystkich. Poszukuję formularza,który posłuży mi do rejestracji uczestników na zlocie. Wymagania:
- w formularzu będzie znajdować się lista wyboru numeru startowego, ale czy jest opcja że jak już ktoś wybierze jeden nr i wyśle formularz. To z listy wyboru usunie się ten nr z automatu.
- Możliwość szybkiego stworzenie pliku word z formularza, do późniejszego wydruku.
- Fajna by było gdyby powysyłaniu zgłoszenia, zgłoszenie pojawiło się na liście uczestników wyświetlanej na stronie.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

moje
27-02-2016, 11:45
Musisz poszukać na extensions.joomla.org jak tam nie ma, to musisz zlecić napisanie dedykowanego rozszerzenia dla Ciebie.

Nie rozumiem po co wybierać numer osobiście? Nie lepiej, żeby numer został przydzielony z automatu?

Dzordz
27-02-2016, 21:43
Z numerami startowymi to jest koncert życzeń, jeden chce 33 a inny 69. Dlatego pytam o taką możliwość.
Wcześniej edytowałem listę wyboru,ale pojawiały się zgłoszenia z tym samym numerem i chce uniknąć problemów.

Gall Anonim
27-02-2016, 21:48
Poszukaj komponentu do sprzedaży biletów w kinie z możliwością zaznaczania miejsca :-) a bilety za zero 0 -komponenty dostępne na JED aczkolwiek komercyjne - koszt około 600 zł po przeliczeniu (to tak z pamięci jak jakiś czas temu szukałem i przeliczałem).