PDA

Zobacz pełną wersję : Wielojęzyczność - pętla przekierowań



MichaU1990
08-03-2016, 14:28
Witajcie! Chciałem się przywitać i od razu przechodzę do sedna sprawy.
Mam problem z wielojęzycznością. Po włączeniu dodatku "system - filtr języków" i próbie odświeżenia strony otrzymuję komunikat "Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań" a w pasku URL pojawia się: frydman.pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl/pl.

Ma ktoś z Was pomysł jak rozwiązać mój problem?

Będę wdzięczny za Waszą pomoc.

mjmartino
09-03-2016, 21:44
Sprawdź poprawność htaccess ewentualnie wgraj oryginalny z najnowszej J!

DeathThorn
15-03-2016, 14:49
Witam

mam dokładnie ten sam problem , na kilku instalacjach, nawet zrobiłem czystą instalke na czystej bazie danych , stworzylem 1 artykul, 1 menu i 1 modul w wersji PL, analogicznie w wersji EN ( oczywiscie mam zainstalowane jezyki ) mam super ladne ikonki w menu, a jak tylko odpale " system - filtr jezykow " to dokladnie ta sama sytuacja co u kolegi , petla przekierowan i nic nie dziala :(

moje
15-03-2016, 15:56
A czy masz włączone i ustawione wszystkie niezbędne rzeczy dotyczące wielojęzyczności?
Czy to się dzieje na szablonie domyślnie zainstalowanym w Joomla?
Czy masz przypisane strony domyślne dla każdego z jeżyków?
Co masz w $live_site?

DeathThorn
15-03-2016, 18:59
tak mam zainstalowane i wlaczone oba pluginy niezbedne
tak nie dziala to na szablonie domyslnym z systemu
tak mam przypisane strony domyslne do kazdego jezyka

kilka stron na joomli juz zrobilem i nie mialem tego problemu teraz mam i juz nie wiem co jest bo sprawdzilem wszystko ze 100 razy

Gall Anonim
15-03-2016, 19:05
W konfiguracji jednego z dodatków jest => usuwaj znacznik języka domyślnego witryny (albo jakoś tak) - domyślnie jest ustawiony na nie - spróbuj przestawić na tak, pamiętaj że powinny być wówczas włączone proste adresy i mod_rewrite

DeathThorn
15-03-2016, 19:18
lol dziala !!!!
WIELKIE WIELKIE THX :)