PDA

Zobacz pełną wersję : Preniesienie wszystkich uprawnień z administratora na Super Usera.



Stantor
13-03-2016, 08:40
W obecnej chwili administrator nie ma dostępu do niektórych modułów. Tak samo się dzieje w przypadku Super Usera. Proszę o pomoc w jaki sposób przenieść wszystkie uprawnienia tylko do Super Usera?

Jdwind
13-03-2016, 10:31
A jakbyś jaśniej napisał, o co chodzi? Chcesz z użytkownika administrator zrobić użytkownika super user? Super User ma prawa do wszystkiego, chyba że coś pozmieniałeś.

Gall Anonim
13-03-2016, 11:06
chyba że coś pozmieniałeś
Chyba że administrator nie pozamykał a Super User nie potrafi odblokować :-)

Stantor
13-03-2016, 11:11
Jako administrator nie mam dostępu do modułów Super Usera. Jako Super User brak jest dostępu do modułów administratora. Dodam, że jestem Super Userem i administratorem z tym samym hasłem. Chciałbym wszystkie uprawnienia przenieść na Super Usera. Ponieważ obecnie muszę przeskakiwać z konta na konto.

Gall Anonim
13-03-2016, 11:19
Zrób jeszcze raz zrzut - albo przeklej komunikat - on jest tutaj najistotniejszy - tak sobie myślę że możesz przełączyć zaplecze na angielski i wywołać komunikat - pewnie nie jesteś pierwszy z takim problemem i wrzuciłbym ten komunikat w google bo według tego co piszesz coś jest namieszane.
Pzdr

Stantor
14-09-2016, 06:50
Jestem obecnie administratorem i Super Userem. Nie mam bladego pojęcia jak przenieść uprawnienia administratora na Super Usera. Obecna konfiguracja zmusza mnie do przeskakiwania z jednego na drugi log. Proszę o podpowiedź.

zwiastun
14-09-2016, 11:23
Poblokowałeś pozycje tym przełączaniem się z konta na konto i tyle. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczonym użytkownikiem, to po co sobie komplikujesz życie tworzeniem dodatkowych kont z innymi uprawnieniami.
Nie ma możliwości "przenoszenia" uprawnień z misia na zajączka. Miś ma swoje, zajączek ma swoje, choć zajączkowi można nadać uprawnienia misia, a misiowi zmienić na uprawnienia zajączka.

Wejdź jako superużytkownik na stronę: System / Odblokowanie, zaznacz wszystkie i wydaj polecenie Odblokuj

Stantor
14-09-2016, 12:49
Nie ja to skomplikowałem. Zrobiłem jak zasugerowałeś. Wszystko gra. Dzięki.