PDA

Zobacz pełną wersję : Coupons



koralik
13-03-2016, 19:16
Czy może ktoś polecić, najlepiej płatny, dodatek do J3x typu Coupon Code? - oprócz tego, co jest na JED, bo tam nic mi nie siadło: http://extensions.joomla.org/extensions/extension?searchall&filter[tags][0]&filter[core_catid]=276&filter[includes]&filter[versions]&filter[type]&filter[hasdemo]&filter[newupdated]&filter[score]&dir=DESC&limitstart&controller=filter&view=extension&layout=list&Itemid=145&clearorders=0&clearfilters=1

Gall Anonim
13-03-2016, 19:55
Halina - opisz proszę dokładnie oczekiwaną metodykę funkcjonowania rozszerzenia - co i na jakiej zasadzie ma wykonywać :up: Żebym dokładnie wiedziałe czego oczekujesz - może wówczas coś wymyślę :-)

koralik
13-03-2016, 20:56
Szukam dodatku, dzieki któremu w serwisie na J 3.4x i K2 można byłoby dodawać kupony z promocjami dostępnymi na innych stronach, działającymi na podobnej zasadzie jak kodyrabatowe. pl czy wydawajdobrze. com/dom-i-ogrod - czyli wybrany kod rabatowy można skopiować i potem przejść do strony z promocją lub prościej, bez kopiowania kodu po prostu przejść do innej stronki. Mam jeden dodatek spoza JED, ale może jest jeszcze coś innego?

Gall Anonim
13-03-2016, 21:26
Pytanie - jak w Twoim rozumieniu wygląda sposób uzyskiwania kodów? Jak są wprowadzane na stronę? - nie chodzi mi o to jak w artykuł tylko skąd są brane i jak formatowane na potrzeby strony.

koralik
13-03-2016, 21:41
Link do konkretnej promocji, info czy to jest rabat 10% czy specjalny kod - wprowadzane ręcznie, przeze mnie.

Gall Anonim
13-03-2016, 22:13
Szczerze mówiąc w tej sytuacji skoro używasz K2 - zrobiłbym to poprzez stworzenie pół dodatkowych i nie bawił się w jakiś komponent skoro ma to być elementem artykułu albo użył JCE w rozbudowanej wersji - bo to tak naprawdę zwykły link.

koralik
13-03-2016, 22:18
no nie bardzo, bo głównie chodzi o to, żeby user zainteresowany promocją z kodem rabatowym - kliknął tylko w "skopiuj kod" i dopiero potem klik w link przekierowujący. W k2 chyba nie ma takiej opcji "skopiuj" ?

to, co mam to http://j25.codextension.com/coupons-code.html i chyba to będzie OK

Gall Anonim
13-03-2016, 22:39
Cena żadna - tylko jeden problem
To J25 - więc raczej nie zahula - do przeróbki trzeba by dać na zlecenia
-----------------------------------------------------------------------------