PDA

Zobacz pełną wersję : Obsługa dużego cennika - komponent - moduł - ??



mroczek
18-03-2016, 13:54
Witam forumowicze. Mam drobne pytanko. Mam pewien cennik który zawiera dość dużo pozycji, a na dodatek posiada taki cennik kategorie. Mój problem polega na tym że edycja jest ciężka tego cennik bo trzeba non-stop wklejać wszystko z excella jeżeli dojdzie do zmian cen czy dodania pozycji. Czy ktoś spotkała się z jakims dodatkiem , komponentem który by dał radę załatwic problem - tak by był specjalnie dostosowany bo cennik ?? Lub ew .cos co można było by przerobić na funkcjonalny cennik. Może być też coś płatnego byle by szło tym zarządzać w miarę prosty sposób :)

Pozdrawiam,
Krzysztof

Gall Anonim
18-03-2016, 18:36
1. weź sobie sklep z importem danych
2. przełącz w tryb katalogu
3. nie używaj fotek
4. dostosuj widoki
=> wykonane

- - - Updated - - -

P.S. Albo mi się wydaje, albo już o to pytałeś :)

mroczek
18-03-2016, 20:32
Pytałem szukałem cudowałem . Ale mega fajnie że podsunąłeś mi taki patent :) Muszę zobaczyć tylko jaki sklep da mi taką możliwość :) Chociaż już zrobiłem plan napisania komponentu który by integrował się dokumentami google pobierał stamtąd wybrane arkusze i wyświetlał je w postaci tabeli na stronie www. Czyli jedna edycja wiele możliwości. Ale wiadomo czas jest zawsze wrogiem i wiecznie go mało :)

mjmartino
18-03-2016, 22:52
Skoro to excel to wrzuć dokument na OneDrive lub dokumenty Google i zwyczajnie osadź na www. Nie wiem jak na G, ale na OD da się w trybie odczytu, a mało tego można przypisać osoby poprzez adres mail które będą mogły to edytować więc aktualizacja na bieżąco :)