PDA

Zobacz pełną wersję : Jambook - tłumaczenie na polski



mslonik
15-03-2007, 22:56
Witam forumowiczów,

Właśnie zakończyłem pierwsze, wstępne tłumaczenie kompomentu Jambook. Zrobiłem to spontanicznie dzisiaj popołudniem. Nie znam procedur związanych z zatwierdzaniem tłumaczeń. Trochę szukałem na ten temat, ale nie znalazłem jasnego opisu. W najbliższych dniach (po weekendzie) zamierzam sprawdzić własne tłumaczenie i nanieść ewentualne poprawki.

Instrukcja obsługi. Format pliku: ISO8859-2 (dysponuję też wersją UTF8). Nazwę pliku należy zmienić na "polish.php". Plik wgrać do katalogu (...)/www/components/com_jambook/language.

Polecam się

Maciej (mslonik)

mslonik
21-03-2007, 22:22
Witam ponownie,

Zgodnie z obietnicą poprawiony wrzuciłem poprawiony plik z tłumaczeniem. Poprawiłem literówki oraz kilka dostrzeżonych błędów.

Pozdrawia
Maciej (mslonik)

smike
10-10-2007, 18:39
A może ma ktoś dobre (nie uszkodzone) tłumaczenie do wersji 1.0 beta8 lub beta9, bo to które jest razem z pakietem instalacyjnym jest jakieś dziwne: zamiast polskich liter są jakieś pajacyki w stylu: "\u0142" zamiast literki "ł" no i z bugiem (w pliku polish.php brakuje znaku "<" na początku).

smike
11-10-2007, 17:54
Nie znalazłem, nikt nie podesłał więc poprawiłem sam.
Jeśli ktoś chce to proszę się częstować.
Aha.. to jest wersja ISO 8859-2 i trzeba przed wrzuceniem w odpowiednie miejsce zmienić rozszerzenie na .php

vego007
20-03-2009, 21:54
Jeśli ktoś chce UTF-8 to w załączniku jest pliczek

Pozdrawiam