PDA

Zobacz pełną wersję : template do oceny



velpl
11-02-2006, 00:20
Wersja testowa serwisu : http://www.ecommerce.vel.pl/

Prosze o konstruktywne uwagi :)

magic
11-02-2006, 12:49
Bardzo fajnie zrobione.
Oszczędnie, elegancko, z dbałością o detal i o ogólny wygląd i działanie. Widać, że projektował fachowiec i że się postarał ...
Uwagi (drobnej wagi):
1. Teksty (przy tak małej czcionce i ich zgaszonych kolorach) zbyt wtapiają się w tło i trochę męczące jest czytanie. Podkręciłbym troszeczkę kolorem albo nasyceniem czarnego.
2. Moduł z Nowościami (na dole) "znika" podczas lektury artykułów - a przydałby się chyba na swoim miejscu - tak ze względu na wygodę użytkowników, jak i ze względów typograficznych (dopełnia i wyrównuje dolną część strony).

tipestopes
28-02-2006, 17:37
Bardzo ładna.
W module nowości i tym drugim na dole zwiększyłbym ilość odnośników o 2 :)

nexus246
28-02-2006, 20:26
1. górne poziome menu "jeździ" gdy jest :hover
2. te malutkie ikonki po najechaniu moglyby zmieniac odcień
3. zmień te standardowe tekty od pagination na cokolwiek innego albo jakies ladne ikonki :)
4. kompletnie nie podoba mi się menu, możnaby zmieniać strałke po lewej i zrezygnować ze zmiany koloru tła

Sova
28-02-2006, 21:45
Bardzo miła stronka! Osobiście lubię takie stonowane kolorki - współgrają ze sobą - osobiście chętnie bym zobaczył jeszcze od czasu do czasu jakąś fotkę w artykułach :) Kawał ładnej pracy - tak trzymać!

vj_
01-03-2006, 00:09
Mi się osobiscie podoba ten panel dodawania reklam w skycraperze na górze :-) Reszta też jest porzadnie wykonana, aczkolwiek parę minusów strona posiada, jak widzę nexus już wyczerpujaco w tym temacie się wypowiedzial, więc nic od siebie dodawać nie będę :)

livio
01-03-2006, 15:37
Brakuje :hover przy odnośnikach (jakichkolwiek oprócz menu).
Obrazki bliskie nagłówkowi mogłyby być tłem odnośników zmieniającym się po najechaniu.

woju
30-12-2006, 20:51
Strona bardzo ładna i estetyczna.

Menu eleganckie jednak brakuje w nim jakichkolwiek zagnieżdzeń i ciekaw jestem,
jakby wyglądało menu gdyby tytuły były trochę dłuższe i zawijane, lub zagnieżdżeń troszkę więcej.
Podświetlenie pozycji menu, wg mnie jest lepiej aby się przełączało również podczas przesuwania myszy obok napisu,
jest wtedy szybciej i wygodniej utrafić odpowiednią pozycję menu.

Pozdrawiam.