PDA

Zobacz pełną wersję : Jedna podstrona nie wyświetla się na niektórych przeglądarkach...



slomers
05-04-2016, 18:19
Witam,

Jedna podstrona z menu z zainstalowanym jomclassifields nie wyświetla się na niektórych przeglądarkach... nie ma zasady żadnej.... na tym samym komputerze potrafi się otwarzyć na mozili a na chrom nie.... na innym odwrotnie... testowane na kilku komputerach...
Pojawia się biała strona, nie pomaga odświeżanie...
Czy ktoś ma pomysł co to może być? i jak to naprawić?
link (http://www.baza-instruktorow.com/index.php/ogloszenia)

Joomla 3.5 i najnowszy jomclasiffields

moje
05-04-2016, 19:45
Jak się zrobi podgląd kodu strony (Ctrl + U w FF), to widać, że kod został załadowany. Jak wyłączysz Add Block Plus (lub inne rozszerzenie do przeglądarki, które blokuje reklamy), to zobaczysz, że strona się wyświetla. Najwidoczniej coś blokuje wyświetlanie strony (celowo lub jest to błąd) jeśli ma się włączone blokowanie reklam. Wyłącz wszystkie dodatki (zwłaszcza jak mają swój kod JS) związane z tą stroną, żeby sprawdzić który za to odpowiada lub sprawdź w ustawieniach komponentu czy nie ma tam jakiś ustawień przeciwko blokerom reklam.

slomers
05-04-2016, 22:56
Racja we wszystkim co napisałeś... tylko w widoku wszystkich ogłoszeń tak się dzieje... niestety nie znalazłem rozwiązania na razie... zmieniłem nieco layout i nie mam widoku wszystkich ogłoszeń...

w linku, który generuje ten dodatek (jom classifieds) jest słowo "advert" być moze to powoduje ten problem.... ale nie mma pojęcia jak je usunąć.... :/

moje
05-04-2016, 23:06
A gdzie dokładnie jest to słowo, w którym miejscu w kodzie?

Raczej bym obstawiaj jakiś JS.

slomers
05-04-2016, 23:24
w ustawieniach menu... tam jest taki link niedytowalny pod Typ pozycji menu...
czyli łącze do menu...

moje
05-04-2016, 23:46
Chodziło mi o kod strony na witrynie - jak jesteś na stronie i robisz podgląd kodu.

Jeśli w kodzie strony nie ma tego URLa, a pewnie nie ma, bo skoro masz włączone SEF, to musi być w kodzie "ładny" URL.