PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd po instalacji najnowszej Joomli



matisenko
15-04-2016, 15:14
Witam.

Przy próbie ucruchmienia instalacji na stronie: http://klienttest.hekko24.pl/installation/index.php.
Pojawia mi się błąd:
"Warning: require(/home/matisenk/domains/klienttest.hekko24.pl/public_html/libraries/vendor/ircmaxell/password-compat/lib/password.php): failed to open stream: No such file or directory in/home/matisenk/domains/klienttest.hekko24.pl/public_html/libraries/composer_autoload.php on line 73

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/matisenk/domains/klienttest.hekko24.pl/public_html/libraries/vendor/ircmaxell/password-compat/lib/password.php' (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php/') in/home/matisenk/domains/klienttest.hekko24.pl/public_html/libraries/composer_autoload.php on line 73"

Pomoże ktoś ?

zwiastun
15-04-2016, 16:03
plik composer_autoload nie jest rdzennym plikiem Joomla - może jest to jakiś pli instalatora na hekko - skontaktuj się z administracją serwera

Gall Anonim
18-04-2016, 09:45
Mateusz - pokombinuj z wersjami php - jak dla mnie coś na tym poziomie się nie zgadza.
Zobacz którą masz ustawioną i nie traktuj tego że jak jest zgodna z "zakresu" z Joomla to będzie zgodna z komponentem - zacznij testy od 5.3 a skończ na 7 - pamiętaj również że zmiany wersji php czasami na serwerze widoczne są dopiero po paru minutach - nie wiem jak to jest u tego konkretnego hostingodawcy ale ...