PDA

Zobacz pełną wersję : Strona producenta i strona druku



Talyn
16-03-2007, 15:51
Witam

1. Przeszukałem forum i nie mogę znaleźć nic na temat tych dwóch podstron, które pojawiają się jako popupy w sklepie. Chodzi mi o stronę, która wyskakuje po kliknięciu na nazwę producenta. Nie wiem gdzie to modyfikować :/ Może ktoś pomóc zlokalizować ten plik? Takie same problemy mam ze stroną popup dotyczącą drukowania zamówienia, które właśnie zostało złożone.

2. Drugie pytanie trochę z innej beczki: czy można dodać jakiś link do menu (usermenu) użytkownika, by po zalogowaniu mógł wejść na odpowiednią podstronę i zobaczyć swoje zamówienia skąd m.in. można je oglądać i drukować?? Nie mogę znaleźć nic takiego. Jedynie po złożeniu zamówienia pojawia się możliwość obejrzenia takiej podstrony.

ainow
16-03-2007, 20:12
(...)Chodzi mi o stronę, która wyskakuje po kliknięciu na nazwę producenta. (...)
shop.manufacturer_page.php


(...)Takie same problemy mam ze stroną popup dotyczącą drukowania zamówienia, które właśnie zostało złożone. (...)
account.order_details.php


(...) czy można dodać jakiś link do menu (usermenu) użytkownika, by po zalogowaniu mógł wejść na odpowiednią podstronę i zobaczyć swoje zamówienia skąd m.in. można je oglądać i drukować?? Nie mogę znaleźć nic takiego. Jedynie po złożeniu zamówienia pojawia się możliwość obejrzenia takiej podstrony.
Nic nie trzeba dodawać.
Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone. Kliknięcie na "widok" pozwala przeglądać zamówienie. Jeśli podczas przeglądania klikniesz "widok do druku" zobaczysz okienko pop-up z widokiem do druku.

Talyn
17-03-2007, 20:08
Dzięki za pomoc w odszukaniu plików :)



Nic nie trzeba dodawać.
Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone. Kliknięcie na "widok" pozwala przeglądać zamówienie. Jeśli podczas przeglądania klikniesz "widok do druku" zobaczysz okienko pop-up z widokiem do druku.

U mnie po zarejestrowaniu pojawia się tylko "Moje menu". I jest t link do zmiany hasła, nazwiska i edytora.
Można jakoś dodać własny link do tego panelu?

Talyn
20-03-2007, 15:05
U mnie po zarejestrowaniu pojawia się tylko "Moje menu". I jest t link do zmiany hasła, nazwiska i edytora.
Można jakoś dodać własny link do tego panelu?


Chyba zrobiłem:
Dodałem w menu usera jako "Registered" taki link: twojastrona.pl/index.php?page=account.index&option=com_virtuemart&Itemid=30

I działa. Z każdego zarejestrowanego użytkownika po kliknięciu przenosi do "Zarządzania kontem" skąd można zmieniać dane o użytkowniku, adresy wysyłki i przeglądać zamówienia (o ile są).

nahagel
03-10-2007, 13:50
Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone.
Ja też nie mam tej pozycji w menu.

@Talyn
dzięki za pomocnego linka (masz plusa)