PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyświetlić dany element HTML tylko na stronie głównej.



tamtam
16-04-2016, 18:24
Cześć.
Jak można wyłączyć wyświetlanie danego elementu HTML w podglądzie dla artykułu. Próbowałem dodać kod w index.php żeby tylko tutaj wyświetlało dany element:


<?php if ($home) : ?>
<section id="contact"> <jdoc:include type="modules" name="contact" /> <div class="block"> <div class="container"> <div class="form"> <jdoc:include type="modules" name="form-contact" /> </div> <div class="details-contact"> <jdoc:include type="modules" name="details-contact" /> </div> </div> </div> </section> <? endif; ?>


Nie działa... Ta funkcja w ogóle wyłącza wyświetlanie tego bloku HTML na wszystkich stronach. Pomóżcie.

moje
16-04-2016, 18:40
Na wiki.joomla.pl jest informacja o tym jak Tworzyć szablony. W kodzie brakuje warunku, który sprawdza czy pozycja modułu jest pusta czy nie jest pusta (ma przypisany jakikolwiek moduł, który jest opublikowany). To wystarczy, bo przypisanie modułu tylko do strony głównej, robisz z poziomu ustawień modułu.

tamtam
16-04-2016, 18:45
Korzystałem jeszcze z czegoś takiego: <?php if (JRequest::getVar('view') == 'frontpage'): ?> albo <?php if($homePage == false): ?> ale też nie działa.
Moduły już swoją drogą, ale chciałbym żeby cały blok rozpoczynający się od sekcji można było wyłączyć na innych podglądach.

moje
17-04-2016, 17:00
Informacje jak za pomocą kodu sprawdzić czy jesteśmy na stronie głównej znajdują się na docs.joomla.org.