PDA

Zobacz pełną wersję : Stopka w szablonie



wojtasm91
22-04-2016, 18:51
Witam mam pytanko znajomego interesuje "wskakująca" stopka z widoczna na samym dole tego szablonu:

http://www.diablodesign.eu/index.php/download/88-dd-machines-86
z ktoś może mi podpowiedzieć który plik odpowiada za jej generowanie?

moje
22-04-2016, 20:12
Jeśli mówisz o komunikacie dotyczącym używania plików cookie, to są do tego modułu i dodatki dostępne na JED (extensions.joomla.org).

Gall Anonim
23-04-2016, 00:23
Jego wysokość diablodesign 90% "swych produkcji" - generuje artisteerem więc stopka jest wklejona w footer na samum końcu pliku index.php szablonu :-)

wojtasm91
23-04-2016, 09:02
Doprecyzuje chodzi mi dokładnie o napis że Szablon jest wykonany przez diablodesign. On wskakuje na swoje miejsce w momencie otwierania się strony.


Jego wysokość diablodesign 90% "swych produkcji" - generuje artisteerem więc stopka jest wklejona w footer na samum końcu pliku index.php szablonu :-)

Co do index.php to wygląda on nieco inaczej niż zazwyczaj właśnie. Zerknij sobie jak będziesz miał chwile.

Gall Anonim
23-04-2016, 19:41
Zerknij sobie jak będziesz miał chwile.
A gdzie mam sobie zerknąć? jakiś link/adres witryny - :up:

wojtasm91
23-04-2016, 19:51
W pierwszym poście masz link do stronki z szablonem tam jest tę link do jego demka.

alex51
24-04-2016, 08:36
@wojtasm91 (http://forum.joomla.pl/member.php?28823-wojtasm91) daruj sobie odsyłanie do stron z demo. Skoro, mimo słusznej uwagi z postu #3, napisanej przez @Galla Anonima, nadal jesteś zainteresowany szablonami od diablodesign.eu to przeczytaj co autor ma napisane na swojej stronie i skontaktuj się z nim celem wyjaśnienia swoich wątpliwości.
Przy okazji, chyba zupełnie niedawno autor (a może "autor"?) pewnie zauważył, że w jego plikach css jest z automatu dodawany wpis informujący o zastosowanej wersji programu Artisteer i zaczął usuwać te kompromitujące wstawki.

wojtasm91
24-04-2016, 09:01
@wojtasm91 (http://forum.joomla.pl/member.php?28823-wojtasm91) daruj sobie odsyłanie do stron z demo. Skoro, mimo słusznej uwagi z postu #3, napisanej przez @Galla Anonima, nadal jesteś zainteresowany szablonami od diablodesign.eu to przeczytaj co autor ma napisane na swojej stronie i skontaktuj się z nim celem wyjaśnienia swoich wątpliwości.
Przy okazji, chyba zupełnie niedawno autor (a może "autor"?) pewnie zauważył, że w jego plikach css jest z automatu dodawany wpis informujący o zastosowanej wersji programu Artisteer i zaczął usuwać te kompromitujące wstawki.

Szablon mnie osobiście nie interesuje. Znajomy zapytał czy dam radę odszukać fragment kodu który odpowiada za generowanie tej skaczącej stopki bo mu się to spodobało. Nie udało mi się odnaleźć tego kodu więc zadałem pytanie. Co do pytania autora nie odpowie.

alex51
24-04-2016, 09:36
Proponuję by Twój znajomy poszukał sobie innego miejsca do znajdywania sposobów nieupoważnionego usuwania zastrzeżonego fragmentu kodu. Mimo przedstawionych wątpliwości odnośnie sposobu "tworzenia" szablonów i wynikających z tego praw autorskich nie popieramy takich działań i mając to na uwadze - temat zamykam.