PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart 2.6.6 problem z regulaminem



Tidus
25-04-2016, 22:35
Witam Was,

Korzystam z Joomla 2.5 i komponentu VM 2.6.6 mam pewien problem chciałbym, aby podczas rejestracji wymagane było pole z regulaminem i teoretycznie jest, jednak nie zaznaczając go można przejść dalej, chciałbym by też był linkiem do tego regulaminu, VW odsyła mnie do Joomla by tam ustawić profil regulaminów itd. dodałem regulamin i dodałem by ono było wymagane i ciągle jest to samo. Jeszcze chciałbym zapytać czy jest możliwość dodania linku oraz potwierdzenia jego podczas składania zamówienia. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Nezo
27-04-2016, 03:24
Witaj, ja w VM mam własny moduł logowania ale co do 2 części problemu. Ja mam 2.0 wersje i tak: VM > Sklep > Dane sklepu i w oknie "Warunki sprzedaży - Zasady zwrotów" mam wrzucony regulamin. Następnie konfiguracja > pola klienta, tam szukasz "agreed" [COM_VIRTUEMART_I_AGREE_TO_TOS] (tak jest u mnie) i dajesz jako wymagane. Jeżeli ktoś nie zaznaczy opcji "Prosimy zapoznać się z warunkami sprzedaży i zaakceptować je" otrzymuje komunikat "Wiadomość:Prosimy zaakceptować warunki sprzedaży." W tej opcji możesz ustawić czy jest ono właśnie wymagane i czy pokazać w formularzu rejestracyjnym. Ty zapewne miałeś, ze nie jest wymagane ;)